Fly4free.pl

Wizz Air wchodzi w pełną egzotykę! 19 nowych tras z Europy do 3 miast w Arabii Saudyjskiej!

Foto: Khaleed / Shutterstock
W systemie rezerwacyjnym Wizz Aira pojawiło się aż 19 nowych połączeń z Europy do Arabii Saudyjskiej. Nowe trasy zostaną otwarte m.in. z Węgier, Włoch, Austrii, Bułgarii, Rumunii czy Albanii.

Wizz Air swoją ekspansję w Arabii Saudyjskiej rozpoczął już przed 2 miesiącami: przewoźnik zapowiedział wówczas uruchomienie połączeń z Rzymu, Wiednia i Abu Zabi do Dammanu (połączenia te wystartują pod koniec września i na początku listopada). Teraz jednak Wizz Air postawił na znacznie większą ekspansję – w systemie rezerwacyjnym przewoźnika znalazło się bowiem aż 19 nowych tras na 3 lotniska, w tym do stolicy tego kraju, a więc Rijadu. Jakie trasy ma uruchomić Wizz Air?

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że Wizz Air poleci do Dammanu z Tirany, Larnaki i Budapeszt. Z kolei nowe trasy do Dżuddy „landrynka” uruchomi z Wiednia, Larnaki, Bukaresztu, Budapesztu, Mediolanu, Wenecji i Rzymu, a do Rijadu polecimy z Wiednia, Sofii, Larnaki, Bukaresztu, Budapesztu, Katanii, Mediolanu, Neapolu, Wenecji i Rzymu.

Foto: Wizz AIr

Start większości tras przewidziany jest na drugą połowę kwietnia 2023 roku ze średnią częstotliwością 2 lotów w tygodniu. Więcej szczegółów na temat nowych tras podamy wkrótce.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »