Fly4free.pl

Wiosna w USA: Chicago i Nowy Jork w jednej podróży z Warszawy za 2302 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2302 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jason Krieger / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mam dla ciebie propozycję wycieczki za wielką wodę. W jej trakcie spędzisz kilka dni w Wietrznym Mieście oraz tym, które nigdy nie zasypia. Natomisat to, jak spożytkujesz czas na miejscu, zależy wyłącznie od ciebie.

Przygotowany przeze mnie wyjazd składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji. Pierwszym etapem jest podróż na trasie Warszawa-Chicago oraz Nowy Jork-Warszawa. Loty odbędziesz liniami American Airlines oraz British Airways z wygodnymi przesiadkami w Londynie.

Drugim i ostatnim elementem jest przelot na trasie Chicago – Nowego Jorku, który odbędziesz linią American Airlines. Na wycieczkę bez dodatkowych kosztów udasz się z bagażem podręcznym o standardowych rozmiarach oraz przedmiotem osobistym.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: American Airlines oraz British Airways
Bagaż: podręczny (55x35x22 cm) + przedmiot osobisty (40x30x15 cm)

Plan podróży:
Warszawa – Chicago 10.4
Chicago – Nowy Jork 15.4
Nowy Jork – Warszawa 20(21).4

Hotel od 528 PLN/2 osoby/noc

W Chicago postaw na pobyt w 3* hotelu Congress Plaza, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra Harrison oraz Grant Parku. Na terenie całego obiektu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Wietrznym Mieście niewiele więcej zapłacisz za pobyt w 3* hotelu Best Western River North z tarasem widokowym na dachu. Na terenie obiektu znajduje się także kryty basen oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Nowym Jorku postaw na zakwaterowanie w 3* hotelu Holiday Inn Wall Street. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się on w biznesowej części Nowego Jorku. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Stany Zjednoczone
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2192 PLN
  • Liczba ofert981
  • Wjazd na dowódnie
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Stanach Zjednoczonych
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »