Fly4free.pl

Wiosna w Tunezji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 1879 PLN. Wylot z Gdańska

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: exim.pl
od
1879 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.05.2024 - 23.05.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj już dziś swój wiosenny urlop i wybierz się do słonecznej Tunezji. Tym razem proponuję ci wczasy zorganizowane przez biuro podróży w 4* hotelu z komfortową formułą all inclusive.

Do Tunezji udasz się bezpośrednio z Gdańska w terminie 16-23 maja. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Wczasy spędzisz w 4* hotelu Rosa Beach Thalasso & Spa. Obiekt położony jest blisko piaszczystej plaży. Na miejscu znajdziesz kompleks basenów, taras słoneczny, ogród palmowy i komfortowo urządzony pokój z balkonem i prywatną łazienką. Obiekt jest pozytywnie oceniany przez dotychczasowych gości (ponad 3700 opinii ze średnią oceną 4/5 na portalu TripAdvisor).

W cenie  zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta, ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: maj
Wylot z: Gdańska
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive

Foto: exim.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »