Fly4free.pl

Wiosna w Tatrach: zbiór noclegów na Podhalu od 127 PLN/pokój

morskie oko
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Curioso / Shutterstock
od
127 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.04.2022 - 01.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Spędźcie wiosenny weekend we wspaniałych Tatrach. Wybierzcie się do Zakopanego, Bukowiny Tatrzańskiej lub Białki Tatrzańskiej i odpocznijcie w towarzystwie pięknych widoków oraz przespacerujcie się jednym z wielu szlaków.

Wszystkie poniższe noclegi zlokalizowane są w Tatrach i mają bardzo dobre opinie dotychczasowych gości. Do wyboru macie wiele weekendowych terminów od kwietnia do maja. Będziecie mogli zatrzymać się w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej lub Bukowinie Tatrzańskiej. Ceny rozpoczynają się już od 127 PLN/pokój.

Hotel

Pod Tatrami Białka Centrum to 3* hotel zlokalizowany pomiędzy Bukowiną a Białką Tatrzańską. Wasz pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z pokoju gier i bilardu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kominkowa Willa jest wyjątkowo klimatycznym obiektem usytuowanym na obrzeżach Zakopanego. Z pokojów rozpościerają się piękne widoki na Tatry. Na miejscu skorzystacie z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bukowinie Tatrzańskiej rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Morskie Oko. Znajduje się on w pobliżu term Bukovina i licznych szlaków pieszych. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w: TV, komfortowe łóżko i prywatną łazienkę z kosmetykami. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Grand Nosalowy Dwór to 4* hotel, który mieści się w Zakopanem. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajduje się strefa spa, basen wewnętrzny oraz siłownia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Białce Tatrzańskiej rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Zajazd Białczański. Obiekt jest wykończony w zgodzie z lokalnymi tradycjami. Pokoje posiadają prywatne łazienki. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie komfortowego zakwaterowania? W takim razie zatrzymajcie się w 5* hotelu Rysy, który usytuowany jest w centrum Zakopanego. Na miejscu znajdziecie duże pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Radisson Blu Hotel & Residence Zakopane to 4* obiekt, który wyróżnia się wysokim standardem i klimatycznym wykończeniem. Na miejscu skorzystacie ze strefy spa, basenu i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »