Fly4free.pl

Wiosna w Polsce: zbiór noclegów (z weekendem) w 3* i 4* hotelach z basenem od 170 PLN/noc

Foto: booking.com
od
170 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.05.2021 - 27.06.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie siedźcie w domu, tylko ruszajcie w Polskę! Spędźcie jeden z majowych lub czerwcowych weekendów np. nad Morzem Bałtyckim, w Beskidzie Śląskim lub w stolicy polskich gór – Zakopanem.

Na krótką, 2-dniową wycieczkę udacie się w doskonałym terminie obejmującym weekend (piątek-niedziela) w maju lub czerwcu. Dostępnych jest wiele dat, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Wybrać się będziecie mogli do Gdyni, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Szczyrku oraz Zakopanego. Jaki jest wasz faworyt?

W każdym z tych miejsc zatrzymacie się w 3* lub 4* hotelu, gdzie do swojej dyspozycji będziecie mieli bogate zaplecze wypoczynkowe, składające się z krytego basenu oraz wanny z hydromasażem lub sauny fińskiej. Każdy z pokoi został gustownie urządzony i wyposażony m.in. w telewizor LCD i zestaw do parzenia kawy lub herbaty. We wszystkich mieści się także prywatna łazienka z wanną lub prysznicem i suszarką włosów.

Hotelod 170 PLN/2 osoby

Przygotowane przeze mnie zestawienie otwiera oferta pobytu we wschodniej Polsce, a dokładniej w 3* hotel Royal Botanic. Obiekt znajduje się w Lublinie, w sąsiedztwie Dworku Kościuszków, a od Bramy Krakowskiej i centrum miasta oddalony jest o nieco ponad 4 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się do Trójmiasta, gdzie mam dla was ofertę zakwaterowania w 3* hotel Business Faltom Gdynia. Obiekt położony jest w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie rezerwatu przrody Cisowa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W centralnej części naszego kraju proponuję wam zakwaterowanie w łódzkim M Hotelu. Obiekt położony jest nieopodal miejskich terenów zielonych (Las Okręglik), w odległości nieco ponad 6 km od łódzkiej Manufaktury.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy województwa wielkopolskiego polecam wam noclegi w bardzo dorbym 4* hotelu Grand Royal. Znajduje się on w spokojnej części Poznania, w sąsiedztwie stawów na Szachtach.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W stolicy polskiej piosenki proponuję wam weekendowy pobyt w hotelu Weneda Wellness. Ten 3* obiekt znajduje się w odległości niespełna 2 km od rynku głównego oraz Muzeum Polskiej Piosenki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w stolicy polskich góry polecam wam noclegi w 4* hotelu Tatra, który znajduje się w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Obiekt może poszczycić się tym, że jest jednym z najwyżej położonych hoteli w kraju (1080 metrów n.p.m). W jego sąsiedztwie znajduje się wiele szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ostatni wybrany przeze mnie obiekt położony jest w Beskidzie Śląski. Fantastyczny 3* ośrodek wypoczynkowy Zagroń znajduje się w Szczyrku, w odległości 500 metrów od wyciągu narciarskiego Beskidek.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wiosenny weekend w Polsce

Wizyta w Opolu nie może odbyć się bez zwiedzania Muzeum Polskiej Piosenki oraz Amfiteatru. Co jeszcze? Przede wszystkim stare miasto, którego znakiem rozpoznawczym są klimatyczne kamienice. Wybierzcie się także na Wyspę Pasiekę, a następnie wejdźcie na Wieżę Piastowską – z góry będziecie mieli dobry widok na panoramę miasta.

A co warto zwiedzić, będąc w Poznaniu? Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych miasta jest Stary Rynek i słynne koziołki! Pojawiają się one na ratuszu w południe (z małych bram nad zegarem), a następnie dwunastokrotnie biją się rogatymi głowami. Trochę kultury i historii? Wybierzcie się do jednego z muzeów – na przykład do Muzeum Powstania Wielkopolskiego.

Wiosną na Podhalu nie będziecie mogli narzekać na nudę! Jesteście tu pierwszy raz? Polecam wybrać się na Kasprowy Wierch. Na szczyt wjedziecie kolejką w ciągu kilkunastu minut – może być to początek wędrówki po tatrzańskich szlakach turystycznych. Polecam również spacer 10-kilometrową Doliną Chochołowską, która jest najdłuższą i największą doliną polskiej części Tatr Zachodnich. Jak dotrzecie na jej koniec, to udajcie się do schroniska PTTK, gdzie będziecie mieli okazję zjeść przepyszną szarlotkę z bitą śmietaną w polewie jagodowej – palce lizać!

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »