marrakesz

Od barwnego Marrakeszu, aż po wydmy Sahary 🐪🏜️ Orientalna objazdówka po Maroku od 2706 PLN

2706 PLN Maroko z 4 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zarezerwuj wiosenną podróż po Maroku 🇲🇦 Zwiedź miasta takie jak Agadir, Taroudant, Ouarzazate czy Marrakesz. Zobacz tradycyjne wioski berberyjskie oraz ksar Ait Benhaddou. W cenie masz loty z bagażem rejestrowanym, 7 noclegów w hotelach, 2 posiłki dziennie oraz transfery ✈️🏨🚌
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Agadiru polecisz w terminie 20-27 marca z 4 miast w Polsce (szczegóły poniżej) linią Enter Air z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

W trakcie pobytu zobaczysz m.in.: Agadir, Taroudant, Ouarzazate, przełom Todry, dolinę Draa czy Marrakesz. W cenę wliczone są loty z bagażem rejestrowanym, transfery klimatyzowanym autokarem, podstawowe ubezpieczenie oraz dwa posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje).

Termin podróży: marzec
Wylot z: Rzeszowa, Gdańska, Katowic i Poznania
Bagaż: podręczny do 5 kg i rejestrowany do 20 kg
Zakwaterowanie: 3* hotele
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 7.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje w Marrakeszu z klimatem kasby 🕌✈️ 4* hotel La Maison Des Oliviers za 2779 PLN
Maroko z Krakowa 2779 PLN

Wakacje w Marrakeszu z klimatem kasby: 4* hotel La Maison Des Oliviers

Słoneczne Maroko 🌊🇲🇦 Loty i 3 noce w 4⭐️ hotelu ze śniadaniami za 949 PLN 👙
Maroko z Wrocławia 949 PLN

Słoneczna Afryka jesienią: loty i 3 noce ze śniadaniami

Wakacyjna wycieczka do Marrakeszu za 889 PLN 🕌✨ Loty ⭐⭐⭐ + hotel spa ze śniadaniami 🧖🏻‍♀️🌿
Maroko z Krakowa 889 PLN

Wakacje w Marrakeszu: loty + tradycyjny hotel spa ze śniadaniami

Riad w sercu Marrakeszu na wakacje 🕌🌅 7 dni w 4* hotelu za 1799 PLN
Maroko z Krakowa 1799 PLN

Riad w sercu Marrakeszu na wakacje: 7 dni w 4* hotelu

Podgorica (7 dni) w Hilton Podgorica z Gdańska (BB)
OD 5420 PLN

Podgorica (7 dni) w Hilton Podgorica z Gdańska (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Podgorica (7 dni) w Ramada Podgorica z Wrocławia (BB)
OD 4290 PLN

Podgorica (7 dni) w Ramada Podgorica z Wrocławia (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?