Fly4free.pl

Wiosna w Bułgarii za 689 PLN. Loty do Burgas z Krakowa i 4 noce w 4* hotelu Best Western

689 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LedyX / Shutterstock
Na początku kalendarzowej wiosny wybierz się nad bułgarskie wybrzeże Morza Czarnego. Odpoczniesz tam od wielkomiejskiego zgiełku, naładujesz swoje wewnętrzne akumulatory oraz uzupełnisz braki witaminy D w organizmie.

Do Burgas udasz się z krakowskiego lotniska w Balicach w terminie 26-30 marca. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu lotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Bułgarii zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym przez dotychczasowych gości 4* hotelu Best Western PLUS Premium Inn, który znajduje nieopodal centrum Słonecznego Brzegu. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem – szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 26 – 30 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 689 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 397 PLN/2 osoby

Kraków – Burgas – Kraków »

Hotel 981 PLN/2 osoby/4 noce

W Słonecznym Brzegu polecam ci noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Best Western PLUS Premium Inn. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, lodówkę, czajnik elektryczny oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 153 PLN/4 dni

Do miejsca zakwaterowania oraz w różne rejony Słonecznego Brzegu – wszędzie tam, łatwo i wygodnie dojedziesz samochodem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Bułgarii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »