Faro

Wiosna w Algarve za 1095 PLN. Loty Lufthansa z Poznania i 4 noce w hotelu

1095 PLN Wiosna w Algarve z Poznania
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Mam dla ciebie propozycję kilkudniowego wypoczynku na południowym wybrzeżu Portugalii, w słynnym regionie Algarve! Dolecisz tam Lufthansą, a na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrym hotelu. Wszystko to odbędzie się od czwartku do poniedziałku.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Faro udasz się z Poznania w terminie 3-7 kwietnia. W obie strony polecisz Lufthansą z przesiadkami we Frankfurcie i Monachium. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty.

Na portugalskim wybrzeżu zatrzymasz się w 3* Urban Hotel Santa Eulalia, który znajduje się w odległości 400 metrów od plaży Santa Eulália, w miejscowości Albufeira. Z lotniska (Faro) w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróży: 3 – 7 kwietnia
Linia lotniczaLufthansa
Bagaż: podręczny (55x40x23 cm) oraz przedmiot osobisty (40x30x10 cm)
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w 3* hotelu zapłacisz 1095 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 1347 PLN/2 osoby

Poznań – Faro – Poznań »

Hotel 843 PLN/2 osoby/4 noce

W Albufeirze rekomenduję ci zakwaterowanie w bardzo dobrym 3* Urban Hotel Santa Eulalia, z odkrytym basenem i bezpłatnym parkingiem. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 93 PLN/pobyt

Zachęcam cię do wypożyczenia auta od razu po przylocie do Faro. Mając do swojej dyspozycji samochód, łatwo i wygodnie dojedziesz do miejsca zakwaterowania oraz okolicznych atrakcji.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
💜 OKAZJA 💜 Loty Wizz Air na południe za 64 PLN 😮 Podróże w jedną stronę bez WDC ❗
Loty na południe z Polski 64 PLN

Okazja w Wizz Air. Bilety w jedną stronę w słonecznych kierunkach

Algarve w idealnym pakiecie i świetnym terminie ✈️ + 🏨 + 🚗 Loty, hotel ze śniadaniami i samochód za 909 PLN ☀️ 😍
Algarve z Katowic 909 PLN

Najpiękniejszy region Portugalii w pełnym pakiecie. Loty, hotel i samochód

Zobacz najpiękniejsze plaże w Europie 🏖️☀️ Wycieczka do Algarve za 1206 PLN (✈️+🏩+🚗) 😎
Portugalia z Krakowa 1206 PLN

Odkryj Algarve: piękne plaże, mnóstwo słońca, wspaniałe widoki

Zielone serce Atlantyku za grosze 💚🏔️ Pięć dni na Maderze od 1233 PLN Loty i 4🌟 hotel ze śniadaniami 😍
Madera z Gdańska od 1233 PLN

Pięć dni na portugalskiej perle Atlantyku. Loty i 4* hotel ze śniadaniami

Albufeira (6 dni) w Grand Muthu Forte do Vale z Krakowa
OD 2029 PLN

Albufeira (6 dni) w Grand Muthu Forte do Vale z Krakowa

Okazja od naszego partnera
Praia Da Luz (7 dni) w Quinta do Mar - Country & Sea Village z Krakowa
OD 1459 PLN

Praia Da Luz (7 dni) w Quinta do Mar - Country & Sea Village z Krakowa

Okazja od naszego partnera
Albufeira (5 dni) w 3HB Guarana z Krakowa
OD 3299 PLN

Albufeira (5 dni) w 3HB Guarana z Krakowa

Okazja od naszego partnera
Portimao (6 dni) w Hotel Luar z Krakowa
OD 1659 PLN

Portimao (6 dni) w Hotel Luar z Krakowa

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?