Fly4free.pl

Wiosna w Albanii: all inclusive w 4* hotelu od 1815 PLN. Wyloty z 3 miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alla Simacheva /shutterstock
od
1815 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
31.05.2024 - 07.06.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Decydując się na wycieczkę przed rozpoczęciem wysokiego sezonu, masz okazję zaoszczędzić całkiem sporą ilość pieniędzy. Dlatego polecam ci wczasy w słonecznej Albanii, gdzie odpoczniesz nad Morzem Adriatyckim i naładujesz swoje "słoneczne akumulatory".

Na Bałkany wybierzesz się w dniach 31 maja – 7 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z Katowic, Warszawy lub Gdańska do Tirany, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air.

W Albanii spędzisz tydzień w 4* hotelu Empire, który został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Plaża zlokalizowana jest w odległości około 300 metrów od obiektu. Na terenie kompleksu skorzystasz z basenu zewnętrznego, tarasu słonecznego, programu animacyjnego dla dzieci oraz bogatego zaplecza sportowego.

W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany, podstawowe ubezpieczenie oraz wyżywienie all inclusive. Transfery lotniskowe możesz dokupić za 65 PLN/osoba.

Termin podróży: maj/czerwiec
Wylot z: Katowic, Gdańska i Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »