Fly4free.pl

Wiosna nad jeziorem Garda za 474 PLN. Loty z Katowic, 7 noclegów i auto

474 PLN
jezioro Garda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: zilber42 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na spędzenie z rodziną lub przyjaciółmi kwietniowego tygodnia nad włoskim jeziorem. Za pełen pakiet obejmujący loty do Bergamo, zakwaterowanie i samochód na cały pobyt zapłacicie 474 PLN za osobę.

Garda, do którego proponuję Wam się wybrać to największe i najczystsze jezioro tego kraju. Leży ono u podnóży Alp Trydenckich. Port lotniczy w Bergamo znajduje się 95 km od miejsca zakwaterowania. Podróż powinna Wam zająć około jednej godziny. Cena benzyny wynosi około 1,6 EUR za litr.

Podsumowanie oferty

474 PLN / osoba (1896 PLN / 4 osoby)
Loty z Katowic do Bergamo (3-10 kwietnia) za 312 PLN / 4 osoby (78 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Campeggio Del Garda za 1288 PLN / 4 osoby / 7 nocy (322 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 296 PLN / 4 osoby (74 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Campeggio Del Garda leży nad brzegiem jeziora Garda, w miejscowości Peschiera, 2 km od centrum. Klimatyzowane i ogrzewane bungalowy dysponują umeblowanym patiem, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, prywatną łazienką oraz częścią dzienną z sofą. Wybierając pośrednika Hotels.com za 7 noclegów zapłacicie 1288 PLN / 4 osoby.

Wypożyczonym samochodem dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie okolicę. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »