Fly4free.pl

Wiosna na Krecie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2059 PLN (wylot z 3 miast)

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
od
2059 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.04.2023 - 21.04.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpocznij bez żadnych zmartwień na największej wyspie w Grecji. Kreta to idealny kierunek, by naładować swoje słoneczne baterie w trakcie kalendarzowej wiosny. Tym razem nie będziesz musiał organizować wyjazdu, ponieważ zatrzymasz się w 4* hotelu z formułą all inclusive.

Do Grecji udasz się w terminie 14 – 21 kwietnia. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy (Modlin), Gdańska lub Krakowa do Chanii. W cenę wliczono bagaż podręczny.

Wczasy spędzisz w 4* hotelu Mare Boutique. Kompleks położony jest blisko wybrzeża. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką, TV, balkonem, wygodnym łóżkiem i klimatyzacją. Na miejscu znajdziesz taras słoneczny, restaurację, basen i restaurację.

Oferta zawiera wyżywienie w formule all inclusive, podstawowe ubezpieczenie oraz bagaż podręczny. Z lotniska do hotelu dostaniesz się autobusem.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Warszawy (Modlin), Gdańska lub Krakowa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Wczasy.fly4free.pl

Atrakcje od 297 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po wyspie Spinalonga wraz z lunchem!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
bagaż rejestrowany za dopłatą około 300 zł, w zależności od lotniska,  przy dwóch osobach jest to niestety dość duży koszt
wisnia1023, 5 lutego 2023, 8:17 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »