więcej okazji z Fly4free.pl

Początek wiosny na Cyprze za 404 PLN. Loty z Wrocławia i noclegi w 4* apartamencie w centrum Larnaki

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
404 PLN
plaza w larnace
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock

Pogoda idealna do zwiedzania, mnóstwo atrakcji w Larnace i okazyjna cena! Wybierzcie się pod koniec marca na Wyspę Afrodyty i odkryjcie jej największe sekrety. Polecam odwiedzić ruiny miasta Kurion, treking po górach Trodos i zajadanie się pysznymi mezé.

Z Wrocławia do Larnaki polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air w terminie 28-31 marca. Na początku wiosny na Cyprze możecie spodziewać się temperatur przekraczających 20°C oraz mnóstwa słońca.

Najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej. Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Na wyspie zatrzymacie się w 4* Edem En Suites, który mieści się w tradycyjnym budynku położonym w centrum Larnaki, zaledwie 5 minut spacerem od plaży Paralia Finikudon. Każde studio jest klimatyzowane i wyposażone w prywatną łazienkę.

Termin podróży: marzec 2021
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* aparthotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 404 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel403 PLN/2 osoby

Na Cyprze polecam noclegi w 4* Edem En Suites, który znajduje się w centrum Larnaki, 5 minut spacerem od plaży.

zarezerwuj hotel na cyprze

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć na Cyprze?

Lubicie starożytną historię i zabytki z nią związane? Zacznijcie od odwiedzenia ruin miasta Kurion oraz pobliskiego sanktuarium Apolla. Po drodze warto zajrzeć do Limassol, gdzie znajdziecie nadmorskie promenady, liczne restauracje i kawiarnie oraz zatrzymać się w starożytnym Amathus, które położone jest nad malowniczym brzegiem morza.

Na Cyprze znajdą coś dla siebie również miłośnicy pieszych wycieczek i wędrówek. Jeśli bardziej od antycznych ruin kręci was natura, to koniecznie obierzcie kierunek na góry Trodoos oraz skalisty półwysep Cape Greco.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o pysznej cypryjskiej kuchni. Koniecznie spróbujcie mezé. To różnorodne dania-przekąski, podawane na małych talerzach. To aromatyczna mieszanka różnych potraw, a zarazem uczta, godna starożytnych greckich biesiad!

cypr larnaka
Foto: Foto: Datsenko Maryna / Shutterstock
Foto: mehdi33300 / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-25T13:57:00.079Z przez Wakacje.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »