Fly4free.pl

Okazja! Wiosenny urlop z all inclusive na Zakintos za 1549 PLN. Pobyt w 5* hotelu z parkiem wodnym

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mkos83 / yayimages.com
od
1549 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.05.2021 - 21.05.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

O takim wypoczynku zapewne marzy większość z nas. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się wiosną na niesamowity Zakintos, gdzie będziecie mogli odpocząć w naprawdę doskonałych warunkach oraz wyszaleć w hotelowym parku wodnym! Kompletu dopełni wygodna oferta pobytu z all inclusive – to, jak zainteresowani?

Chcecie skorzystać z oferty? W takim razie musicie się pośpieszyć, ponieważ wyjazd na grecką wyspę zaplanowany jest 14 maja. Na miejsce podróżować będziecie z katowickiego lotniska w Pyrzowicach na pokładzie wyczarterowanego samolotu, a w cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany.

Uwaga: pamiętajcie o konieczności wykonania testu (tylko PCR jest akceptowany), nie wcześniej niż 72h przed planowaną godziną wylotu.

Na magicznym Zakintosie zakwaterowani będziecie w 5* SplashWorld Aqua Bay, na którego terenie znajduje się bezpłatny park wodny z wieloma zjeżdżalniami. To również dobry wybór dla miłośników urozmaiconej kuchni. Oprócz dań serwowanych w formie bufetu na gości czekają specjalne wieczory tematyczne.

Termin podróży: 14 – 21 maja
Wylot z: Katowic
Linia lotnicza: Ryanair Sun
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Wiosna na Zakintos

Przylecieliście tutaj po spokój i odprężenie? Dobrze trafiliście. Wybrany przeze mnie hotel znajduje się w sąsiedztwie plaży Mpouka, nieco dalej mieści się kolejna – Tsilivi – na obu nie spotkacie tłumów turystów, tylko lokalnych mieszkańców.

Chcielibyście zobaczyć słynny wrak z bliska? W takim przypadku będziecie musieli skorzystać z lokalnych biur organizujących wycieczki na plaże Navagio. Niech smaku doda fakt, że jest ona uznawana za jedną z najpiękniejszych na wyspie. A tych na Zakintosie jest aż 28! Które jeszcze warto odwiedzić? Polecam: Banana, Porto Vromi, Alykanas oraz Ksigia.

Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Foto: tui.pl
Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu pasażerowie, którzy przylatują do Grecji powinni okazać negatywny wynik testu PCR.

  • Zapoznajcie się z relacją z podróży na Zakintos naszego czytelnika.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »