Wiosenny city break w Rydze za 679 PLN. Loty (czwartek-niedziela) z Warszawy i noclegi w hotelu
Na Łotwę udasz się z warszawskiego lotniska w Modlinie w terminie 18-21 maja (czwartek-niedziela). W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.
W Rydze zatrzymasz się w bardzo dobrym hotelu Dodo, który zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.
Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel
Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 679 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 1135 PLN/2 osoby/3 noce
W Rydze zatrzymaj się w 3* hotelu Dodo, który będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania wyspy. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.
Atrakcje 27 PLN/osoba
W trakcie wycieczki odwiedź jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Łotwy! O bilet wstępu do Domu Czarnogłowych zadbaj przed wyjazdem.
- Sprawdź, jak dostać się z lotniska do centrum Rygi.
- Co warto zobaczyć w trakcie krótkiej wycieczki do stolicy Łotwy?
- Ryga, gdzie jeść, aby nie przepłacać?
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?