Fly4free.pl

Wiosenny city break w Rydze za 679 PLN. Loty (czwartek-niedziela) z Warszawy i noclegi w hotelu

679 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Olesya Kuznetsova/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Udaj się na okołoweekendowy city break do malowniczej Łotwy. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny lotów w dogodnym terminie i odkryj piękną Rygę.

Na Łotwę udasz się z warszawskiego lotniska w Modlinie w terminie 18-21 maja (czwartek-niedziela). W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Rydze zatrzymasz się w bardzo dobrym hotelu Dodo, który zlokalizowany jest niedaleko centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 679 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1135 PLN/2 osoby/3 noce

W Rydze zatrzymaj się w 3* hotelu Dodo, który będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania wyspy. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 27 PLN/osoba

W trakcie wycieczki odwiedź jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Łotwy! O bilet wstępu do Domu Czarnogłowych zadbaj przed wyjazdem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »