Fly4free.pl

Wiosenne fly&drive w Portugalii za 547 PLN. Loty z Warszawy + auto na czas pobytu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
547 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sven Hansche / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na niezapomnianą wyprawę nad Ocean Atlantycki. Zwiedź południowy region Portugalii i spędź czas na jednych z najpiękniejszych plaż w Europie. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i zaplanuj wycieczkę na Półwysep Iberyjski!

Twoja podróż odbędzie się w dniach 20-27 marca. Wyjazd rozpocznie się i zakończy na lotnisku Warszawa-Modlin. Składa się on z dwóch rezerwacji przelotów na trasach: Warszawa (Modlin) – Lizbona oraz Faro-Warszawa (Modlin).

Wszystkie loty są bezpośrednie i odbędziesz je na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz mały bagaż podręczny.

Po wylądowaniu w stolicy Portugalii od razu wypożycz samochód, aby komfortowo zwiedzać kraju i dojechać do lotniska zlokalizowanego na południu kraju, z którego wrócisz do Polski.

Termin podróży: 20-27 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Pełny bak

Za pakiet biletów oraz samochód na czas pobytu, zapłacisz 547 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych biorących udział w wycieczce.

Hotel od 294 PLN/2 osoby/noc

W stolicy zatrzymaj się w 3* hotelu Alif Campo Pequeno. Obiekt oferuje swoim gościom dostęp do telewizji satelitarnej oraz pokoje wyposażone w klimatyzację z funkcją grzania i bezpłatne WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Faro rekomenduję zlokalizowany w centrum miasta Blue Sky Apartment. Znajdziesz w nim balkon, z którego rozciąga się piękny widok, a także ekspres do kawy i bezpłatne WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierz pośrednika Priceline, aby uzyskać najniższą cenę.

Samochód 436 PLN/2 osoby/pobyt

Aby wygodnie zwiedzać Portugalię, wypożycz samochód od razu po wylądowaniu w Lizbonie. Auto zwrócisz na lotnisku w Faro, tuż przed powrotem do Polski.

Przydatne informacje: Portugalia
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty785 PLN
  • Liczba ofert1789
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasu1 g. wcześniej
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Portugalii
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »