Fly4free.pl

Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2900 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nguyen Quang Ngoc Tonkin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Przed tobą szansa na zobaczenie jednego z najpiękniejszych zakątków Azji Południowo-Wschodniej. Proponowany poniżej termin podróży przypada na zakończenie pory deszczowej, co oznacza, że pogoda nie powinna pokrzyżować twoich planów. Za to natura wokoło będzie soczyście mieniła się wszystkimi odcieniami zieleni.

Do Azji wybierzesz się w terminie 21(23) października – 7(8) listopada. Do Ho Chi Minh polecisz z Warszawy linią Air China. W cenę wliczono bagaż rejestrowany. Po drodze przesiądziesz się w Pekinie, a dłuższe transfery możesz wykorzystać na zwiedzenie miasta lub wizytę na Wielkim Murze (więcej informacji tutaj).

Po kilku dniach w Wietnamie skorzystaj z usług Giant Ibis, który zabierze cię do Kambodży. Bilety na trasie Ho Chi Minh – Phnom Penh – Ho Chi Minh zarezerwujesz za 70 USD (ok. 280 PLN). To sprawdzony przewoźnik oferujący przejazdy dużymi, klimatyzowanymi autokarami. Mogę polecić go z ręką na sercu, czego nie można powiedzieć o wszystkich busach kursujących w regionie. 😉

Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Air China/AirAsia
Bagaż: podręczny (55 x 40 x 20 cm) + rejestrowany (do 23 kg)
Plan podróży:
21(23) października Warszawa – Ho Chi Minh
25 października Ho Chi Minh – Phnom Penh
5 listopada Phnom Penh – Ho Chi Minh
7(8) listopada Ho Chi Minh – Warszawa

Dobrze wiedzieć:
Uwaga: w przypadku połączenia wycieczki do Wietnamu z wizytą w Kambodży, konieczne będzie o zaaplikowanie o wizę wielokrotnego wjazdu do tego pierwszego. Dobra wiadomość jest taka, że wizę można uzyskać online.

Hotel od 95 PLN/pokój

Odpoczynek po długiej podróży i aklimatyzację w Azji rozpocznij od pobytu w bardzo dobrze ocenianym 4* Christinas Hotel & Cafe. Będzie to świetne miejsce na relaks i regenerację.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

4* Mettavary to jeden z moich ulubionych hoteli w Phnom Penh. Odkryty basen na dachu z fenomenalną panoramą miasta, lokalizacja przy słynnym Bassac Lane oraz elegancko urządzone pokoje. To świetna jakość za rozsądną cenę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Będąc w Kambodży planujesz jeszcze zahaczyć o Angkor Wat? W Siem Reap zatrzymaj się w klimatycznym 4* hotelu Memoire d’ Angkor Boutique.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »