Wietnam i Hongkong w jednej podróży z Warszawy za 1970 PLN

1970 PLN
Wietnam, panorama
Foto: Perfect Lazybones, Shutterstock

Daleka Azja czeka na Was. Odwiedzicie znajdujący się na południu kraju orientalny Ho Chi Minh, a także nowoczesny Hongkong – miasto słynące ze swojej wielokulturowości.

Wietnam to kraj dużych kontrastów. Możecie tam wypocząć na pięknych, piaszczystych plażach lub wybrać się na pieszą wycieczkę w góry Annamskie. Dziewicze zakątki Wietnamu skrywają również wiele zabytków oraz malowniczych wodospadów. Warto również odwiedzić restauracje, spróbować lokalnych potraw i poznać ten ciekawy, egzotyczny zakątek świata także od kuchni. Wyruszcie w niezapomnianą podróż i zakochajcie się w tym kraju!

Wietnam
Foto: John Bill, Shutterstock

Hongkong jest wyjątkowym miejscem, w którym spotykają się wschód z zachodem, łączący chińskie dziedzictwo, brytyjskie wpływy kolonialne, nowoczesność i kantoński apetyt. Hongkong ma jedną z najwyższych gęstości zaludnienia na świecie. To specjalny region administracyjny, który stał się światowej klasy centrum finansowym, handlowym jak i biznesowym. Wieżowce, świątynie, centra handlowe i tradycyjne rynki stoją tuż obok siebie. Jednak wśród miejskiego zgiełku znajdziecie też ciche zakątki jak liczne parki, spokojne plaże, nie zabraknie też górskich widoków. Jak większość azjatyckich krajów Hongkong to również kulinarny raj dla smakoszy egzotycznych potraw.

Foto: ESB Professional, Shutterstock

Plan podróży:

Air China | Warszawa 13:10 – Ho Chi Minh 01:00 | 1768 PLN | 26 (28), 29 (31), 2 (4) listopada
Vietjet | Ho Chi Minh 14:40 – Hongkong 18:20 | 202 PLN | 12, 14 listopada
Air China | Hongkong 12:30 – Warszawa 06:20 | 15 (16), 18 (19), 20 (21) listopada

Przeloty liniami Air China odbędziecie z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawany do luku). Po drodze czeka Was przesiadka w Pekinie.

W liniach Vietjet w cenie biletu można zabrać tylko bagaż podręczny o wymiarach 56 × 36 × 23 cm i wadze do 7 kilogramów. Za bagaż rejestrowany (nadawany do luku) będziecie musieli dodatkowo zapłacić.

Na miejscu wybrałem dla was AVA 2 Saigon Hotel z bezpłatnymi śniadaniami wliczonymi w cenę. W pokojach znajduje się telewizor, bezprzewodowe WiFi, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz prywatna łazienka.

Rozważcie nocleg w hotelu Park Inn. Obiekt jest usytuowany 20 metrów od stacji metra. Oferuje on klimatyzowane pokoje z telewizorem z płaskim ekranem, lodówką i bezpłatnym WiFi. Wszystkie dysponują łazienką wyposażoną w ręczniki i zestaw kosmetyków.

Chcesz łatwo dostać się do miejsca zakwaterowania? Zarezerwuj swój transfer z lotniska >>

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
Nocleg w Park Inn. Ktoś tu chyba nigdy nie był w Hongkongu, a na pewno nie w Chungking Mansion.
EL000054, 16 kwietnia 2018, 14:58 | odpowiedz

Przedłużony weekend w Wilnie za 321 PLN

6 godzin temu