Fly4free.pl

Święta wielkanocne w Dominikanie: tygodniowy wypoczynek za 2825 PLN. Czarterowe loty z Warszawy i 3* hotel

2825 PLN
Oferta wyprzedana
Maciej Czekajewski / Shutterstock
Foto: Maciej Czekajewski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nie macie świątecznych planów i jesteście skłonni zrobić coś szalonego? Podpowiadam: wybierzcie się na Karaiby, bez testów i kwarantanny. Tylko wy, słoneczna pogoda, piaszczyste plaże i ciepłe morze. Zainteresowani? Koszt pobytu będzie bardzo atrakcyjny, ale radzę się śpieszyć z zakupem, gdyż wylot już w sobotę.

Do Dominikany udacie się z warszawskiego lotniska im. Chopina w gorącym okresie obejmującym święta wielkanocne (3-10 kwietnia). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio i wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Na wyspie zatrzymacie się w nadmorskiej miejscowości Sosúa w 3* hotelu Plaza Europa, który od najbliższej plaży (Alicia) oddalony jest o 900 metrów. Z międzynarodowego lotniska w Puerto Plata w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie taksówką za ok. 35 PLN.

Termin podróży: 3 – 10 (11) kwietnia
Linie lotnicze: czarter PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za czarterowe loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 2825 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel1651 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie polecam wam noclegi bardzo dobrym 3* hotelu Plaza Europa, który położony jest w odległości kilku minut spacerem od plaż: Marina oraz Alicia. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym m.in. w aneks kuchenny, klimatyzację oraz telewizor. W każdym pokoju znajduje się także miejsce do relaksu oraz łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wiosna w Dominikanie

Marzy się wam całodzienny relaks na plaży? Dobrze trafiliście. Na początku kwietnia na wyspie możecie spodziewać się temperatur przekraczających 30 °C oraz 7 godzin słonecznych w ciągu dnia. W bliskim sąsiedztwie proponowanego przeze mnie miejsca zakwaterowania znajdziecie dwie plaże (Alicia oraz Marina), na których odpoczniecie, wypluskacie się w ciepłym morzu oraz zadbacie o wiosenną opaleniznę.

Jeżeli chcielibyście także coś zobaczyć, to rekomenduję wam całodzienną wycieczkę do pobliskiego miasta – Puerto Plata. Na miejscu obowiązkowo musicie wjechać koleją na szczyt Isabel de Torres, który znajduje się na terenie parku narodowego o tej samej nazwie. Z góry będziecie mieli okazję podziwiać zapierający dech w piersiach widok na miasto, morze oraz okolicę. Wjazd i zjazd kosztować was będzie 10 USD (ok. 37 PLN). Co jeszcze warto zobaczyć w Dominikanie? Tego dowiecie się z tego tekstu.

plaza w dominikanie
Foto: suravid / Shutterstock
palma w dominikanie
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Plaża
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Do wjazdu na wyspę nie będziecie potrzebowali wizy – wystarczy ważny paszport.

  • Ważne! Obecnie Rząd Republiki Dominikańskiej pozostawił otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe. Natomiast aktualne wytyczne dotyczące podróżowania do Dominikany w czasie COVID znajdziecie klikając tutaj.

  • Natomiast na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Przed wyjazdem zapoznajcie się z relacją z podróży do Dominikany, napisaną przez naszego czytelnika.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »