Fly4free.pl

Rewelacja! Wycieczka do Wenecji za jedyne 237 PLN. Loty z Krakowa i 3 noce w 3* hotelu

237 PLN
Oferta wyprzedana
wenecja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canmandawe / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jesień to okres kiedy na południu Europy w dalszym ciągu można spodziewać się przyjemnych temperatur, a pakiety wyjazdów nie powinny nadszarpnąć waszego budżetu. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się do Wenecji — za loty i noclegi zapłacicie niespełna 250 PLN!

Na tanią wycieczkę do Włoch udacie się terminie 24-27 listopada, z krakowskiego lotniska w Balicach. Do Wenecji polecicie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair, a za bilety w dwie strony zapłacicie tylko 70 PLN/os. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny – w który bez problemu spakujecie się na 3-dniowy wyjazd.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Florida, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Santa Lucia. Z lotniska Treviso w okolice miejsca noclegowego dostaniecie się komunikacją publiczną za ok. 18 PLN.

Termin podróży: 24 – 27 listopada
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz 3 noce w 3* hotelu zapłacicie tylko 237 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel334 PLN/2 osoby/3 noce

W Wenecji proponuję wam noclegi w 3* hotelu Florida, który położony jest tuż obok Grande Canale oraz przystanku Ferrovia. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym mieści się łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka do Wenecji

Chcecie „wycisnąć” z podróży do Włoch tyle, ile się da? W takim razie rekomenduję wam zakup 3-dniowego biletu umożliwiającego nielimitowane przejazdy i przeprawy promowe, za który zapłacicie 40 EUR (ok. 185 PLN). Jeżeli przez większość czasu planujecie spacerować po mieście, a tylko od czasu do czasu poruszać się komunikacją publiczną, to rozważcie zakup karnetu 10 przejazdów (z przesiadkami, ważny przez 75 minut) w cenie 14 EUR (ok. 65 PLN).

Co warto zobaczyć w Wenecji? Obowiązkowo musicie udać się na plac Świętego Marka, obok którego mieści się niezwykły Pałac Dożów oraz Most Westchnień. Chcielibyście mieć panoramiczny widok na wszystkie te miejsca? W takim razie zajrzyjcie na wyspę San Giorgio Maggiore. Interesują was mniej popularne atrakcje w Wenecji? Zapoznajcie się z tym tematem na forum.

Foto: Fabio Mangione / unsplash.com
Foto: Joshua Stannard / unsplash.com
Wenecja Most Rialto
Foto: canadastock / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »