Fly4free.pl

Wenecja okołoweekendowo za 440 PLN. Loty z Katowic i 3 noce w hotelu

440 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Preferujesz krótkie wojaże po Europie? Najlepiej, żeby termin wyjazdu obejmował jeszcze dni wolne od pracy? W takim razie mam dla ciebie idealną propozycję wycieczki do północnych Włoch w okresie: obota-wtorek.

Do Wenecji udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w dniach 28-31 stycznia przyszłego roku. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

We Włoszech zatrzymasz się w hotelu Cristallo, który znajduje się na weneckiej wyspie Lido. Z lotniska Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań Lido) dostaniecie się promem linii B.

Termin podróży: 28 – 31 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz tylko 440 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 335 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 545 PLN/2 osoby/3 noce

Na weneckiej wyspie Lido zatrzymasz się w hotelu Cristallo. Jest on położony pomiędzy plażą miejską a przystanią promową. Każdy pokój wyposażony został ogrzewanie oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu możesz korzystać z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 135 PLN/osoba

Będąc w Wenecji, obowiązkowo musisz przepłynąć się gondolą. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny i ciesz się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »