REKLAMA

W jednej wycieczce z Krakowa: Wenecja i Paryż za 189 PLN

Foto: Mariia Golovianko, Shutterstock
Dwie europejskie ikony podczas jednej wycieczki. Połączenia odbywają się na główne lotniska Wenecji i Paryża, zatem zaoszczędzicie cenny czas na transfery.

To miejsce jest po prostu unikatowe! Wszyscy zachwyceni są niezliczoną ilością kanałów i wspaniałą, znajdującą się na każdym kroku architekturą. Warto wybrać się tam bez mapy, pospacerować wąskimi uliczkami, a nawet na chwilę się zgubić.

Foto: ESB Professional, Shutterstock

Paryż co roku odwiedzany jest przez miliony turystów z całego świata. Większość z nich uważa je za jedno z najwspanialszych miast na świecie. Wieża Eiffle’a, Katedra Notre-Dame, Luwr czy Łuk Triumfalny to miejsca, które po prostu musicie zobaczyć!

paryz wieza eifella

Foto: Mapics, Shutterstock

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla dwóch osób:
rezerwacja lotów easyjet
Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich, dodatkowo pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm bez limitu wagowego.

NOCLEGI

W Wenecji proponuję zakwaterowanie w Hotel Alla Fava w samym sercu miasta. Pensjonat posiada znakomitą lokalizację w centrum, zaledwie 300 metrów od mostu Rialto. Hotel oferuje komfortowe pokoje z klimatyzacją, prywatną łazienką i TV-Sat.

Przykładowa rezerwacja:

wenecja hotel

Będąc w Paryżu rozważcie pobyt w Comfort Hotel Nation Pere Lachaise Paris 11. Obiekt oferuje nowocześnie urządzone pokoje. Znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy miasta. Dzięki pobliskiej stacji metra z łatwością będziecie poruszać się po Paryżu.

Przykładowa rezerwacja:
paryz hotel

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?

Osaka zamek

Pekin, Seul i Osaka za 2414 PLN

1 godzinę temu
REKLAMA