Fly4free.pl

Zima, weekendy i walentynki z alpakami! Noclegi na ranczu za 127 PLN/pokój

Alpaki
Foto: kasjanf / Pixabay
od
127 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.01.2021 - 28.02.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzyliście, by wybrać się kiedyś na spacer z alpakami? Teraz to możliwe – zaplanujcie pobyt na ranczu (gospodarstwie agroturystycznym) na Puławach, gdzie poza zakwaterowaniem w bezpośrednim pobliżu przyrody, będziecie mieli także okazję zapoznać się bliżej z tymi sympatycznymi zwierzakami.

Alpaka-Ranczo AFF to położone w zacisznej okolicy gospodarstwo turystyczne, w które włożono wiele serca. Największą atrakcją jest działająca na miejscu hodowla alpak – te niezwykle przyjazne człowiekowi zwierzęta będą wspaniałą gratką dla najmłodszych, jak i dorosłych gości. Dodatkowo do waszej dyspozycji będzie ogród ze sprzętem do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci.

Piękne miejsce, idealne na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Fantastyczne doświadczenie jakim był udział w karmieniu alpak. Gospodarze bardzo serdeczni (…).

– napisała M., użytkowniczka portalu booking.com, która miała okazję zatrzymać się w pensjonacie.

Hotel127 PLN/pokój

Alpaka-Ranczo AFF to rodzinne gospodarstwo agroturystyczne położone w Puławach. Do waszej dyspozycji będzie tam zakwaterowanie w pokojach z prywatną łazienką, telewizorem LCD, wygodnym łóżkiem oraz ekspresem do kawy.

Ranczo

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Grupka Alpak
Foto: booking.com
Wnętrze pokoju
Foto: booking.com
Małe Alpaki
Foto: booking.com

Co warto zobaczyć w okolicy?

Alpaka-Ranczo AFF to niezwykłe miejsce, które powstało z pasji i miłości do tych niezwykłych zwierząt. Stado liczy aktualnie kilkadziesiąt osobników, regularnie szkolonych pod okiem behawiorysty, chętnie spędzających czas z człowiekiem. Goszcząc w pensjonacie będziecie mieli szansę poobserwować jak wygląda ich życie: zabrać je na spacer lub pobawić się w ich towarzystwie, ciesząc się równocześnie ciszą i spokojem malowniczych okolic Lubelszczyzny.

Będąc na miejscu chcielibyście również pozwiedzać? W Puławach zobaczcie koniecznie słynne Muzeum Książąt Czartoryskich wraz z parkiem, baśniowy park rozrywki Magiczne Ogrody czy też miejską marinę.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także jedno z najbardziej urokliwych polskich miasteczek – Kazimierz Dolny. Zwiedzanie tej perły renesansu rozpocznijcie od zabytkowego rynku – jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w okolicy, będącego jednocześnie jego sercem. Zajrzyjcie również do kościoła Farny, gdzie znajdują się zabytkowe organy, używane do dzisiaj.

Przydatne informacje
  • Zameldowanie możliwe jest od 14:00, natomiast pobyt musi zakończyć się do 10:00 ostatniego dnia.

  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe.

  • Na miejscu czeka na was bezpłatny, prywatny parking.

  • W czasie pobytu istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach na temat opieki nad alpakami.

  • Zapoznajcie się z listą pozostałych atrakcji w okolicy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »