Co za oferta! Noclegi ze śniadaniami (piątek-niedziela) w znakomitym Western Camp od 246 PLN/pokój

246 PLN Western Camp na wiosenne weekendy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

O raju! Zamieszkajcie w westernowej wiosce z amerykańskiego Dzikiego Zachodu i zaszalejcie w jednym z najnowocześniejszych parków rozrywki – Energylandia! Zapowiada się nietuzinkowy weekend spędzony za miastem.

Na krótką wycieczkę udacie się w datach pomiędzy 19 marcem a 30 maja, dostępnych jest wiele terminów obejmujących weekend (piątek-niedziela), pierwszy dzień wiosny oraz długi weekend majowy – na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Zatrzymacie się w znakomitym ośrodku Western Camp, gdzie dostępne są aż trzy rodzaje zakwaterowania: domek szeryfa, kowbojski wóz oraz indiańskie tipi!

Tytułowa cena dotyczy pobytu dwóch osób w domku szeryfa, który wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy lub herbaty oraz łazienkę z prysznicem i podstawowymi przyborami toaletowymi. Wybierając noclegi w wozie oraz tipi zapewnione będziecie mieli łóżka, ogrzewanie, klimatyzację, przybory toaletowe oraz możliwość korzystania z ogólnodostępnych pryszniców i toalet.

Hotelod 246 PLN/2 osoby/noc

Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie noclegi ze śniadaniami w znakomitym ośrodku Western Camp.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dlaczego warto skorzystać?

Stylizowany na westernową wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu – Western Camp Resort, położony jest w Zatorze, w sąsiedztwie parku rozrywki Energylandia. Na miejscu czekają na was liczne atrakcje oraz jedna z najnowocześniejszych kolejek górskich w Europie! Wybierzcie się na przejażdżkę po najwyższym na świecie wooden coasterze – ZADRA, którego wagoniki przemierzają trasę, pędząc ponad 110 km/h. Taki przejazd na pewno dostarczy wam odpowiednią ilość adrenaliny.

Co jeszcze? Oczywiście wizyta w pobliskich Wadowicach, gdzie rekomenduję ruszyć śladami jednego z najsłynniejszych Polaków, czyli papieża Jana Pawła II. Wstąpcie do domu rodzinnego Karola Wojtyły, zajrzyjcie do Bazyliki Mniejszej Ofiarowania NMP oraz spróbujcie lokalnego przysmaku, czyli kremówek papieskich – palce lizać.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.07.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Szarm el-Szejk kusi słońcem 🌞🌊 7 dni w hotelu Falcon Hills za 2439 PLN
Egipt z Polski 2439 PLN

Szarm el-Szejk kusi słońcem: 7 dni w hotelu Falcon Hills

Krótki wyjazd, wielkie wrażenie 🤩 Weekend w Barcelonie za 929 PLN ✨😍 Loty i hotel w świetnej lokalizacji 😎✈️
Barcelona z Warszawy 929 PLN

Weekend w w stolicy Katalonii w supercenie. Loty i hotel w centrum

City break w Porto za 869 PLN 🇵🇹⛵️ Okołoweekendowe loty + 4* hotel 🌊🍷
Portugalia z Krakowa 869 PLN

City break w Porto z 4* hotelem: 3 noce z Krakowa

Złote Piaski na pożegnanie wakacji 🌊🧖 All inclusive w 4* Apollo Spa Resort za 2099 PLN
Bułgaria z Wrocławia 2099 PLN

Złote Piaski na pożegnanie wakacji: all inclusive w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?