Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Transylwanii za 424 PLN. PLL LOT z Warszawy i 3 noclegi

424 PLN
Kluż Napoka Transylwania
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Catalin Grigoriu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na okołoweekendową podróż do krainy Drakuli. Wycieczka do Kluż-Napoki to doskonała okazja do odkrywania uroków Transylwanii.

Do Rumunii polecicie na pokładzie PLL LOT. Dostępnych jest dużo terminów od listopada do marca. Ja proponuję wam wybrać się tam 22-25 listopada. Bilety w dwie strony będą was kosztowały 255 PLN za osobę. Za noclegi w apartamencie zapłacicie 337 PLN (169 PLN za osobę).

Kluż-Napoka słynie ze swojego zabytkowego centrum oraz nocnego życia. Główny plac miejski roi się od klubów i barów. W okolicach miasta znajdziemy jezioro Tarnita i narodowy rezerwat przyrody Turda Gorge.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

W Kluż-Napoce proponuję wam noclegi w apartamencie Camera Tip Economic Mozart, który leży blisko centrum miasta. W każdym pokoju znajdziecie telewizor, kuchenkę mikrofalową, czajnik, prywatną łazienkę, suszarkę do włosów oraz biurko. Za 3 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 337 PLN.

Wypożyczonym samochodem możecie zobaczyć wszystkie atrakcje w Transylwanii.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »