Fly4free.pl

Klasyczny weekend w Sztokholmie za 409 PLN. Loty z Gdańska i nocleg w 5* hotelu Sheraton

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
409 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Robert Bye / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tamtejsze stacje metra to prawdziwe dzieła sztuki. Nie wierzysz? W takim razie zobacz je na własne oczy, w trakcie wycieczki do stolicy Szwecji i to w terminie obejmującym wyłącznie dni wolne od pracy (sobota-niedziela)!

Do Sztokholmu wylecisz w sobotę (2 marca) o godzinie 5:50 z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Do Trójmiasta wrócisz w niedzielę (3 marca), a wylot zaplanowany jest na 22:30. W obie strony podróżować będziesz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Szwecji zatrzymasz się w 5* hotelu Sheraton, który znajduje się w sąsiedztwie dworca kolejowego Stockholm Central. Z lotniska Arlanda w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną.

Termin podróży: 2 – 3 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz tylko 394 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 542 PLN/2 osoby/noc

W Sztokholmie polecam ci nocleg w 5* hotelu Sheraton. Każdy pokój składa się z części do relaksu oraz spania i wyposażony został w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Sztokholm
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty225 PLN
  • Liczba ofert262
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutakorona szwedzka (SEK)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Sztokholmie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »