Fly4free.pl

Weekend w Polsce – zbiór noclegów w 3* hotelach już od 149 PLN/pokój

Foto: booking.com
od
149 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.11.2020 - 29.11.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na spacer wzdłuż Wałów Chrobrego, przejdźcie się podziemną trasą turystyczną w Sandomierzu, wejdźcie na Śnieżkę lub na Krzyżową Wieżę w Toruniu, a w niedzielę udajcie się na mszę świętą na Jasną Górę. Weekend w Polsce wcale nie musi być nudny!

W dogodnym terminie obejmującym listopadowy weekend (piątek-niedziela), proponuję wam wybrać się do: Częstochowy, Elbląga, Jeleniej Góry, Kielc, Torunia, Sandomierza, Szczecina lub Zamościa. Za pobyt dwóch osób w 3* hotelu zapłacicie już od 149 PLN/pokój – dostępnych jest wiele dat, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie.

Wszystkie zebrane przeze mnie hotel mogą poszczycić się doskonałą lokalizacją oraz wysoką średnią ocen min. (8,0/10), wynikającą z wielu opinii i recenzji, wystawionych przez dotychczasowych gości. Pokoje w hotelach wyposażone zostały m.in. w klimatyzację lub grzejnik, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, telewizor oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków dla gości.

Ważne!

Hotelod 149 PLN/2 osoby/noc

Przygotowane przeze mnie zestawienie otwiera 3* hotel Dal Kielce, który od rynku miejskiego oddalony jest o jedyne 270 metrów, a od kieleckiej Kadzielnii o nieco ponad 2 km – trasę tę pokonacie w niecałe 30 minut spacerem. Na miejscu goście zapewniony mają dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacicie za pobyt w 3* hotelu Mercure Jelenia Góra, w którym na gości czekają komfortowo urządzone pokoje oraz kryty basen z podgrzewaną wodą. Od Karkonoskiego Parku Narodowego hotel oddalony jest o niecałe 13 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kolejny na liście jest trzygwiazdkowy hotel Renesans, który usytuowany jest w samym sercu malowniczej Starówki w Zamościu. W cenę zakwaterowania wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Częstochowie rekomenduję wam noclegi w 3* Mercure Częstochowa Centrum, który położony jest w odległości krótkiego spaceru od Jasnej Góry. W każdym pokoju poza podstawowym wyposażeniem znajduje się także minibar.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się na północ kraju, do Szczecina, gdzie rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Rycerskim. Od zachodniego wybrzeża Odry oddalony jest on o niespełna 900 metrów, a na stare miasto dotrzecie w nieco ponad 10 minut spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Udając się do Torunia, rozważcie ofertę pobytu w gustownym – 3* hotelu Petite Fleur. Obiekt znajduje się w samym sercu starego miasta, zaledwie 120 metrów od wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO Rynku Staromiejskiego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W samym sercu starego miasta w Elblągu znajduje się 3* hotel Atrium, który położony jest naprzeciwko Bramy Targowej i XIII-wiecznej katedry św. Mikołaja. W cenę zakwaterowania wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ostatnim hotelem na mojej liście jest – 3* hotel Sarmata Zespół Dworski, który usytuowany jest tuż obok bramy Opatowskiej prowadzącej na sandomierską starówkę. Na miejscu na gości czekają darmowe miejsca parkingowe, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz codzienne śniadania, które są wliczone w cenę zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Polsce - czemu nie?

W Częstochowie musicie zobaczyć słynną Jasną Górę, gdzie setki tysięcy pielgrzymów przybywają co roku, aby pomodlić się przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. W sanktuarium znajduje się także zbiór wielu innych dzieł sztuki, a sam obiekt otoczony jest pięknymi parkami.

Największą atrakcją Jury-Krakowsko Częstochowskiej jest Szlak Orlich Gniazd – jeden z najsłynniejszych szlaków turystycznych w naszym kraju, liczący sobie ponad 160 km długości. Na trasie znajdziecie liczne średniowieczne zamki i warownie. Do najbardziej malowniczych należą Ogrodzieniec, Ojców, Bobolice czy Olsztyn k. Częstochowy.

Znakiem rozpoznawczym Szczecina są wznoszące się nad Odrą Wały Chrobrego. To właśnie tam odbywają się najważniejsze imprezy i wydarzenia kulturalne. Nie możecie także pominąć gmachu Muzeum Narodowego, Urzędu Wojewódzkiego i Teatru Współczesnego.

Następnie przejdźcie się na stare miasto i zobaczcie gotycką katedrę św. Jakuba, to drugi najwyższy kościół w Polsce (po bazylice licheńskiej). Co jeszcze? Odwiedźcie Basztę Siedmiu Płaszczy, Rynek Sienny ze Starym Ratuszem oraz renesansowy Zamek Książąt Pomorskich.

Lubicie wypoczynek na łonie natury? Szczecin otoczony jest aż przez 3 puszcze (Wkrzańską, Bukową i Goleniowską) – wybierzcie się do jednej z nich.

Pamiętajcie, że wybierając Jelenią Górą, zatrzymacie się w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego. Będąc tak blisko, nie sposób nie spróbować zdobyć najwyższego szczytu Karkonoszy i Sudetów. Na górę Śnieżka proponuję wchodzić malowniczym niebieskim szlakiem od Świątyni Wang. Ciekawych miejsc oraz pięknych widoków na trasie nie będzie brakować. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą ciepłą odzież – najlepiej spakujcie ją do plecaka. Śnieżka to wysoka góra (1602 m n.p.m.) o surowym klimacie. Nawet latem, gdy w Karpaczu panuje upał, na szczycie możecie porządnie zmarznąć.

Macie ochotę na wędrówkę w innej okolicy? Wybierzcie Stóg Izerski (1105 m n.p.m.) – na jego szczyt prowadzi kilka szlaków (zielony, czerwony, żółty) oraz kolej gondolowa.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »