Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Pizie za 396 PLN (loty z Gdańska i noclegi)

Oferta wyprzedana
piza
Foto: welcomia, Shutterstock
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na wiosenny city break do Toskanii. Za loty z Pomorza do Pizy oraz zakwaterowanie na 3 noce zapłacicie niespełna czterysta złotych.

Toskania leży w centralnej części Włoch, u wybrzeża Morza Tyrreńskiego. Graniczy z Emilią Romanią, Ligurią, Umbrią, Marche i Lacjum. Dominuje tutaj krajobraz wyżynny. To region niesamowicie malowniczy, porośnięte bujną roślinnością góry, doliny, w których kryją się urokliwe, odcięte od świata miasteczka. Regionalna kuchnia i wina cieszą się dużą popularnością.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 792 PLN/2 osoby (396 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja:

rezerwacja lotów z gdańska do pizy

W podróż do Włoch udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

NOCLEGI

Il Giardino di Alice oferuje klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami, płaskim telewizorem i bezpłatnym dostępem do internetu wi-fi. Obiekt znajduje się 4 km od krzywej wieży i Placu Miracoli. Goście mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni z aneksem kuchennym.

hotel piza

AUTO

Aby zwiedzić jak najwięcej warto wypożyczyć samochód.

wynajem auta piza

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »