Przedłużony weekend w Neapolu za 299 PLN. Loty z Krakowa i 3 noclegi
Przygotowałem dla Was propozycję okołoweekendowego city breaku we włoskim mieście. W podróż do Kampanii udacie się w listopadzie ze stolicy Małopolski.
Będąc w Neapolu koniecznie musicie wybrać się na wycieczkę na Wezuwiusza oraz zwiedzić starożytne Pompeje. Idealnym pomysłem będzie również podróż na jedną z pobliskich wysp jak Ischia czy Capri. Dostaniecie się tam łatwo promem. Natomiast z lotniska do miasto dojedziecie komunikacją publiczną już od 4 PLN.
Do Włoch polecicie w dniach 22-25 listopada za 131 PLN z bagażem podręcznym. Za 3 noclegi w apartamencie zapłacicie 336 PLN / 2 osoby (168 PLN za osobę).

W Neapolu proponuję Wam zakwaterowanie w Mastrangelo, który leży blisko centrum miasta. Wszystkie apartamenty są klimatyzowane i dysponują łazienką, telewizorem LCD i lodówką. Wybierając pośrednika Hotels za 3 noclegi zapłacicie 336 PLN / 2 osoby.
Wypożyczonym samochodem możecie zobaczyć więcej niż samo miasto.
Side od 2801 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Zakynthos od 2727 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hammamet od 2965 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?