Fly4free.pl

Weekend w Krakowie za 189 PLN. Loty z Gdańska i 2 noclegi w 3* hotelu tuż obok centrum

189 PLN
krakow
Foto: RomanSlavik.com / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dawna stolica Polski czeka! Spacer bulwarami nad Wisłą? Wycieczka po dawnej żydowskiej dzielnicy (Kazimierz)? A może klasycznie, trasą od Barbakanu do Wawelu, z przystankiem na zakup kultowych obwarzanków? To będzie dobry weekend!

Trasę pomiędzy gdańskim a krakowskim lotniskiem pokonacie samolotami linii Ryanair za jedyne 78 PLN! Do Krakowa udacie się w dogodnym terminie, obejmującym weekend (piątek-niedziela). Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny.

W grodzie Kraka zakwaterowani będziecie nieopodal ścisłego centrum miasta, w 3* hotelu ibis budget Kraków Stare Miasto.

Termin podróży: 20 – 22 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za krótką wycieczkę do Krakowa zapłacicie tylko 189 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż156 PLN/2 osoby

Gdańsk – Kraków – Gdańsk »

Hotel221 PLN/2 osoby/2 noce

W Krakowie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu ibis budget Kraków Stare Miasto, który może poszczycić się doskonałą lokalizacją – od ścisłego centrum oraz Barbakanu oddalony jest zaledwie o kilkaset metrów. Na miejscu czekają na was nowocześnie urządzone pokoje, wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Krakowie?

Kraków to Miasto Królów Polskich – obowiązkowo musicie zobaczyć słynny Wawel, warto również udać się w okolice dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz, a także wybrać się na kawę na modne Zabłocie (polecam aromatyczny napar w Boka Coffee Bar).

Wycieczka do Krakowa nie może obyć się bez selfie ze słynnym Smokiem Wawelskim! Smok zieje ogniem w pobliżu Wawelu co 10 minut – szykujcie aparaty.

Co jeszcze? Polecam spacer pod kościół św. Floriana, następnie warto przejść obok charakterystycznego budynku Barbakanu i poprzez Bramę Floriańską wkroczyć do serca magicznego Krakowa. Szukacie sprytnego sposobu na przemieszczanie się po Krakowie? Skorzystajcie z wypożyczalni elektrycznych hulajnóg.

Nie możecie zapomnieć o Kościele Mariackim – to jeden z symboli miasta – z którego co godzinę grany jest słynny hejnał.

Jeszcze wam mało? Kraków jest doskonałą bazą wypadową na jednodniową wycieczkę kopalni soli w Wieliczce lub do Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau.

rynek w krakowie
Foto: TTstudio / Shutterstock
krakow
Foto: Yasonya / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »