zachod słonca
30.11.2019

Przedłużony weekend w Brindisi: loty z Katowic i noclegi ze śniadaniami za 393 PLN

393 PLN Włochy z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Wyręczcie Św. Mikołaja i sprezentujcie sobie wycieczkę do włoskiej Apulii. Na miejscu możecie liczyć na temperatury dochodzące do 15-17 stopni.

Do Włoch polecicie w terminie 13 – 16 grudnia z Katowic. Rozkład lotów jest tak ułożony, że unikniecie wczesnej pobudki i podróży późną nocą. Podróż odbędziecie w terminie okołoweekendowym, więc zaoszczędzicie dni urlopowe, które są tak cenne na koniec roku.

Lotnisko jest położone zaledwie 5 km od Brindisi, więc nie stracicie dużo czasu na transfery. Możecie skorzystać z transportu publicznego.

W Brindisi proponują wam pobyt w centralnie zlokalizowanym hotelu o dobrym, 4-gwiazdkowym standardzie. W cenę zakwaterowanie są wliczone śniadania. W przypadku gdy będziecie planowali dalsze wycieczki to od miejsca noclegu do dworca kolejowego dojdziecie w ciągu 5 minut.

Termin podróży: grudzień 2020
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Koszt 3-dniowej wycieczki do Brindisi to 393 PLN na osobę przy 2 podróżnych zakwaterowanych w jednym pokoju.

Hotel633 PLN/2 osoby

Przed podróżą zarezerwujcie również noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Colonna.

Hotel w Brindisi

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Pomysły na włoską przygodę?

Choć w grudniu możecie zapomnieć o plażowaniu nad Adriatykiem, to region Apulii ma wiele ciekawych propozycji dla was. W samym Brindisi powinniście na swoim planie zwiedzania zaznaczyć katedrę romańską, Muzeum Archeologiczne, port i rzymski akwedukt.

Aby zwiedzić okoliczne atrakcje to możecie skorzystać z doskonale rozwiniętej we Włoszech sieci połączeń kolejowych. Jednak jeśli wolicie komfort i niezależność to rozważcie wypożyczenie samochodu. Wynajem małego auta to koszt zaledwie 85 PLN za 3 dni.

Największą atrakcją w niewielkiej odległości od Brindisi jest Ostuni. To położone na wzgórzu białe miasteczko zrobi na was piorunujące wrażenie zanim tam jeszcze się znajdziecie. Z oddali widok na Ostuni zachwyci niejednego z Was.

Jeśli jesteście miłośnikami oliwek to odwiedźcie koniecznie Masseria Brancati. To duża plantacja, a niektóre drzewka tam rosnące, mają kilka tysięcy lat!

Kontynuując swą podróż dotrzecie do Alberobello, wpisanego na listę UNESCO. To tutaj znajdziecie tradycyjne domki trulli – zbudowane na kształcie koła, ze spiczastymi dachami.

ostuni biale miasto
Foto: Vadym Lavra / Shutterstock
katedra
Foto: Kirk Fisher / Shutterstock.com
Torre dell'Orso
Foto: Ragemax / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 28.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 31 sierpnia za 29,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Sprawdź inne superokazje 🔥
Region który trzeba zobaczyć ❗️Wycieczka do Apulii za 652 PLN 🌊 Loty z Warszawy i noclegi w Polignano a Mare 🇮🇹
Włochy z Warszawy 652 PLN

Region który trzeba zobaczyć ❗️Wycieczka do Apulii za 652 PLN 🌊 Loty z Warszawy i noclegi w Polignano a Mare 🇮🇹

Włoska Kampania poleca się 🌊🍕 Tydzień w 4* hotelu przy plaży za 2820 PLN
Włochy z 2 miast 2820 PLN

Włoska Kampania poleca się 🌊🍕 Tydzień w 4* hotelu przy plaży za 2820 PLN

🔥 Warto 🔥 Słoneczne kierunki w Ryanair ⚡✈ Hiszpania, Włochy, Grecja, Maroko i Kanary od 138 PLN ☀️😍
Słoneczne kierunki z 2 miast 138 PLN

🔥 Warto 🔥 Słoneczne kierunki w Ryanair ⚡✈ Hiszpania, Włochy, Grecja, Maroko i Kanary od 138 PLN ☀️😍

Odkryj Neapol w grudniowej odsłonie 🇮🇹 Loty i noclegi w hotelu za 678 PLN 🔥
Neapol z Katowic 678 PLN

Odkryj Neapol w grudniowej odsłonie 🇮🇹 Loty i noclegi w hotelu za 678 PLN 🔥

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina (BB)
OD 3039 PLN

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Wrocławia
OD 3259 PLN

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Wrocławia (BB)
OD 2879 PLN

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Wrocławia (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina
OD 3389 PLN

Apulia (7 dni) w CDS Riva Marina Resort (ex. Riva Marina Resort) z Modlina

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?