Na weekend do Bazylei za 637 PLN. Loty z Warszawy + nocleg w 4* aparthotelu
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
City break w Szwajcarii za niewielkie pieniądze? To możliwe! W Bazylei koniecznie odwiedź słynne muzea: Fundacja Beyeler – dzieła Picassa, van Gogha i Moneta; Muzeum Sztuki (Kunstmuseum) i Muzeum Papieru.
Do Szwajcarii polecisz w dniach 12-13 kwietnia (sobota-niedziela). W obie strony wybierzesz się z linią Wizz Air z Warszawy. Bilety dostępne są dla wszystkich (bez konieczności bycia członkiem WDC). W cenie możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny.
W Bazylei zatrzymasz się w 4* aparthotelu Adagio Basel City, który usytuowany jest w samym sercu miasta, zaledwie 10 minut spacerem od Renu. W każdym pokoju znajdziesz WiFi, ekspres do kawy i prywatną łazienkę.
Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
Zakwaterowanie: 4* aparthotel
Wyżywienie: we własnym zakresie
Ilość osób: 2
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Marsa Alam od 2834 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 1843 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Agadir od 2339 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?