Fly4free.pl

Weekend na łonie natury: zbiór noclegów przy Roztoczańskim Parku Narodowym od 185 PLN/pokój

Foto: Greens and Blues / Shutterstock
od
185 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.12.2022 - 18.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę zrelaksować się w jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce wschodniej? W takim razie skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienie noclegów w pobliżu malowniczego Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Wszystkie poniższe propozycje to świetnie oceniane miejsca noclegowe, zlokalizowane w pobliżu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Różnią się one standardem oraz ceną. Każde z nich dostępne jest jednak w wielu atrakcyjnych terminach. Dzięki temu każdy łatwo znajdzie propozycję najbardziej odpowiednią dla siebie. 

Hotel od 185 PLN/noc/2 osoby

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest Restauracja Sonata. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Hotel Roztocze to pozytywnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w Zwierzyńcu. Goście na dobry początek dnia otrzymają pyszne śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przystanek Szlakówka to klimatycznie urządzony obiekt, w którym znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami. Skorzystasz tam również z darmowego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Apartament Zwierzyniec na Roztoczu będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na miejscu znajdziesz pokój z wygodnym łóżkiem, dostępem do WiFi i prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Zamościu wybrałem dla ciebie 4* hotel Koronny, który wyróżnia się „królewskimi” klimatami. Na miejscu znajdziesz bogato zdobione pokoje z TV, dostępem do WiFi i prywatnymi łazienkami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jeśli chciałbyś poczuć klimat Roztocza, zatrzymaj się w Domku nad Chrząszczem. Dotychczasowi gości bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast Prorok Agroturystyka jest najdroższym obiektem w przygotowanym przeze mnie zestawieniu. O jakości tego miejsca najlepiej świadczą rewelacyjnie opinie. Dodatkowo otrzymasz darmowe śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyj na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziesz pod tym linkiem.
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00. 
  • Dla najmłodszych przygotowano możliwość dostawek. 
  • Niektóre obiekty akceptują wyjazd z pupilem, warto jednak w tej sprawie wcześniej się skontaktować. 
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »