Wczasy w Tunezji: urlop w 4* hotelu z all inclusive od 2444 PLN. Wyloty z 2 miast

2444 PLN All inclusive w Tunezji z 2 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Przed rozpoczęciem wysokiego sezonu turystycznego wybierz się na beztroski urlop do Tunezji. Na Dżerbie możesz spodziewać się dużej ilości słońca, przyjemnych temperatur i idealnych warunków do wypoczynku.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Tunezji udasz się z lotniska w Warszawie lub Katowicach w terminie 18-25 maja. W obie strony polecisz z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Wczasy spędzisz w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Zita Beach Resort, który położony jest przy piaszczystej plaży. Na miejscu znajdziesz kompleks basenów, taras słoneczny i bogate zaplecze sportowe. W twoim pokoju będzie balkon, TV, klimatyzacja, czajnik, prywatna łazienka i komfortowe łóżko.

W cenie zapewniono przeloty z bagażem rejestrowanym, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive. Transfery możesz dokupić za 60 PLN/osoba.

Termin podróży: majówka
Wylot z: Warszawy i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje od 116 PLN/osoba

Dżerba to nie tylko piękne plaże. Wybierz się na wycieczkę po wyspie, w trakcie której poznasz lokalne tradycje i mniej znane atrakcje.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 17.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Dżerba bez stresu 🌴🧖 Tydzień all inclusive w 4* hotelu za 1883 PLN
Tunezja z Katowic 1883 PLN

Dżerba bez stresu: tydzień all inclusive w 4* hotelu

Tunezja all inclusive z basenem ze zjeżdżalniami 🌊🏖️ 4* hotel w Hammamet za 2429 PLN
Tunezja z Katowic 2429 PLN

Tunezja all inclusive z basenem ze zjeżdżalniami 4* hotel w Hammamet

✨ Raj, który wygląda jak marzenie 🥰 Tydzień na Seszelach w środku sezonu za 3669 PLN 🏝️🤩
Seszele z Krakowa 3669 PLN

Zobacz najpiękniejsze plaże świata w samym środku sezonu!

Lato w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu w Hammamecie za 2481 PLN
Tunezja z 8 miast 2481 PLN

Lato w Tunezji: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu w Hammamecie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?