Fly4free.pl

Wczasy w Tunezji first minute: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 1539 PLN. Wyloty z 2 miast

Tunezja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marques / ShutterStock
od
1539 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.05.2024 - 13.05.2024
W trakcie przyszłorocznej wiosny planujesz wybrać się w ciepłe miejsce? W takim razie skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży Join UP i odwiedź słoneczną Tunezję. Spędzisz czas w 4* hotelu z wyżywieniem w formule all inclusive, który zapewnia wiele atrakcji.

Urlop zaplanowany został w dniach 6 – 13 maja. Do Tunezji polecisz bezpośrednio z 2 wybranych miast. W cenę biletów wliczono bagaż podręczny i rejestrowany. W pakiecie zawarto przeloty, podstawowe ubezpieczenie oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Spędzisz tydzień w bardzo dobrym 4* hotelu Thalassa Mahdia, który położony jest nad samym brzegiem morza, w turystycznej części miasta. Na terenie obiektu skorzystasz z kompleksu basenów, zjeżdżalni, miniklubu dla dzieci oraz bogatego centrum spa. Twój pokój wyposażony będzie w klimatyzację, TV, prywatną łazienkę i balkon.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup z wyprzedzeniem? Rezerwacji możesz dokonać, wpłacając jedynie 5% zaliczkę, a resztę kwoty do 22 dni przed wyjazdem.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »