Fly4free.pl

Wczasy w Słonecznym Brzegu. Wylot z Krakowa i pobyt w 4* hotelu z all inclusive za 1050 PLN

Słoneczny brzeg plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: naskopi / Shutterstock
od
1050 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.10.2019 - 15.10.2019
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli planujecie urlop po szczytem szczycie, to mam dla was propozycję wypoczynku u wybrzeży Morza Czarnego, w Bułgarii. W podróż udacie się w pierwszej połowie października, korzystając z oferty biura podróży.

Hotel Festa Panorama leży tuż przy piaszczystej plaży i promenadzie, która prowadzi od historycznego centrum Nessebaru. To nowoczesny, 4* hotel z bogatą formułą all inclusive oraz ciekawymi atrakcjami dla rodzin. Dla najmłodszych przygotowano brodzik i plac zabaw, a dla dorosłych program animacyjny oraz strefę spa.

All inclusvie:

W ramach wybranej formuły wyżywienia czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje – wszystkie w formie bufetu. Dodatkowo w czasie dnia dostępne będą kanapki, hamburgery, pizza, hot dogi, ciasta i lody, a także kawa i herbata. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe podawane będą od 10:00 do 23:00.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Właśnie wróciłem. wieczory sa już zimne, w dzień wieje zimny wiatr.
fanfar, 8 września 2019, 16:50 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »