Fly4free.pl

Wczasy w Grecji: tydzień z all inclusive na Krecie za 2023 PLN. Wylot z Gdańska

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elena Dimaki / Unsplash.com
od
2023 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.05.2023 - 04.06.2023
Zrelaksuj się na największej greckiej wyspie, nie przejmując się organizacją wyjazdu. Skorzystaj z oferty biura podróży Grecos i naładuj swoje słoneczne baterie na Krecie.

Wycieczka do Grecji odbędzie się w terminie 28 maja – 4 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z Gdanska do Heraklionu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Sky Express. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Urlop spędzisz w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu St. Constantin. Obiekt mieści się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na miejscu znajdziesz klimatyzowane pokoje, basen oraz taras słoneczny.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, wyżywienie w postaci all inclusive, opieka rezydenta oraz podstawowe ubezpieczenie.

Termin podróży: maj/czerwiec
Wylot z: Gdańska
Biuro podróży: Grecos
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 102 PLN/osoba

Będąc w okolicach Heraklionu, koniecznie wybierz się na wycieczkę do starożytnego Knossos, gdzie według legend zamknięty został Minotaur.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »