Fly4free.pl

Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2742 PLN. Wylot z Katowic i Poznania

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tui.pl
od
2742 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.05.2023 - 23.05.2023
Zrelaksuj się nad Morzem Czerwonym, nie martwiąc się przy tym organizacją całego wyjazdu. Skorzystaj z oferty biura podróży TUI i wybierz się do Marsa Alam, gdzie czekają na ciebie piękne plaże, dużo słońca i idealne warunki do beztroskiego wypoczynku.

Na urlop udasz się w terminie 16-23 maja. Czeka cię bezpośredni lot do Marsa Alam z Katowic lub Poznania. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku). Transfery lotniskowe możesz dokupić za 60 PLN/osoba.

W Egipcie będziesz zakwaterowany w 4* hotelu Elphistone Resort, który znajduje się blisko plaży. Na terenie obiektu znajdziesz kompleks basenów zewnętrznych, taras słoneczny, strefę relaksu i bogate zaplecze sportowe. W twoim pokoju będzie TV, balkon, klimatyzacja i prywatna łazienka. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: maj
Wylot z: Katowic lub Poznania
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 456 PLN/osoba

Będąc w Egipcie, wybierz się do niezwykłego Luksoru! W trakcie zorganizowanej wycieczki zobaczysz Dolinę Królów i świątynię w Karnaku.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »