Fly4free.pl

Wczasy w Albanii: all inclusive w 4* hotelu od 2013 PLN. Wyloty z 6 miast

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TUI.pl
od
2013 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.06.2023 - 19.06.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się urlop jeszcze w tym miesiącu, ale nie chcesz wcielać się w rolę organizatora? Skorzystaj z oferty biura podróży TUI i odwiedź Albanię, gdzie odpoczniesz w 4* hotelu z komfortową formułą all inclusive.

Na Bałkany wybierzesz się w dniach 12 – 19 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z 6 polskich miast do Tirany, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air.

W Albanii spędzisz tydzień w 4* hotelu Sandy Beach, który został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Na terenie obiektu znajdziesz basen zewnętrzny, taras słoneczny, program animacyjny oraz bogate zaplecze sportowe. Piaszczysta plaża mieści się bezpośrednio przy kompleksie.

W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym, ubezpieczenie oraz wyżywienie w wygodnej formule all inclusive. Transfery lotniskowe możesz dokupić za 60 PLN/osoba.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Krakowa, Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 211 PLN/osoba

Ta wycieczka jest idealna dla miłośników relaksu, promieni słońca na twarzy i powiewającej wokół chłodnej morskiej bryzy.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »