Fly4free.pl

Wczasy w Albanii: all inclusive w 4* hotelu od 2011 PLN. Wyloty z 3 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alla Simacheva /shutterstock
od
2011 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.09.2023 - 02.10.2023
Na zakończenie kalendarzowego lata proponuję ci wycieczkę na beztroskie wczasy zorganizowane przez biuro podróży TUI. W Albanii będziesz zakwaterowany w bardzo dobrym 4* hotelu z wyżywieniem w formule all inclusive.

Na Bałkany wybierzesz się w dniach 25 września – 2 października. Czeka cię bezpośredni lot z 3 polskich miast do Tirany, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair Sun.

W Albanii spędzisz tydzień w 4* hotelu Empire, który został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Na terenie kompleksu znajdziesz basen zewnętrzny, taras słoneczny, program animacyjny oraz bogate zaplecze sportowe. Plaża znajduje się 300 metrów od obiektu.

W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym, ubezpieczenie oraz wyżywienie w wygodnej formule all inclusive. Transfery lotniskowe możesz dokupić za 60 PLN/osoba.

Termin podróży: wrzesień/październik
Wylot z: Katowic, Krakowa i Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »