Fly4free.pl

Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu za 1799 PLN. Wylot z Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
1799 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
12.05.2023 - 19.05.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Postaw na wyjazd do Grecji z biurem podróży, dzięki czemu nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy organizacją całego urlopu. Na Zakintos możesz spodziewać się ponad 20°C – to idealna pogoda do zwiedzania.

Do Grecji polecisz w terminie 12-19 maja. Czeka cię bezpośrednia podróż z Warszawy na pokładzie samolotu czarterowej linii lotniczej Smartwings. Będziesz mógł zabrać ze sobą bagaż rejestrowany (nadawany do luku) i podręczny.

4* hotel Pelagos Zante, w którym spędzisz tydzień, położony jest tuż przy plaży. W kompleksie do twojej dyspozycji będzie basen, taras słoneczny oraz animacji dla dorosłych i dzieci. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz balkon lub taras.

W cenę wliczono wyżywienie w formule all inclusive, transfery, opiekę rezydenta, a także podstawowe ubezpieczenie.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Itaka.pl

Atrakcje 144 PLN/osoba

Zakintos to jedno z niewielu miejsc w Europie, gdzie w naturalnym środowisku żyją żółwie morskie. Zobacz te niezwykłe stworzenia w czasie rejsu na pobliską wyspę.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »