Fly4free.pl

Wczasy na wyspie Kos: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2144 PLN (wyloty z 5 miast)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TUI.pl
od
2144 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.05.2023 - 27.05.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś zrelaksować się bez żadnych zmartwień i nie chcesz martwić się organizacją wyjazdu? W takim razie postaw na wczasy z biurem podróży TUI. Odpocznij na mniej popularnej greckiej wyspie i uniknij tłumu turystów. Na Kos czekają na ciebie malownicze widoki i słoneczna pogoda.

Do Grecji udasz się w terminie 20-27 maja. Czeka cię bezpośredni lot z 5 wybranych miast na Kos. W cenę wliczono bagaż podręczny i rejestrowany.

Urlop spędzisz w 4* hotelu Sun Palace Resort & Spa, który mieści się w pobliżu plaży. Na terenie obiektu znajdziesz baseny zewnętrzne położone pośród ogrodu palmowego. Do twojej dyspozycji zostanie oddana strefa relaksu, taras słoneczny z leżakami i bogate zaplecze sportowe. W twoim pokoju będzie TV, balkon, prywatna łazienka i dostęp do WiFi.

Oferta zawiera wyżywienie w formule all inclusive, podstawowe ubezpieczenie oraz bagaż rejestrowany. Transfery lotniskowe można dokupić za 60 PLN w obie strony.

Termin podróży: maj
Wylot z: Katowic, Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Poznania
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI.pl

Atrakcje od 197 PLN/osoba

Zobacz cudowny zachód słońca w trakcie rejsu łodzią u wybrzeża wyspy Kos. W cenę zawarto kolację z napojami.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »