Fly4free.pl

Wczasy w Grecji: tydzień na Korfu z all inclusive za 2079 PLN. Wylot z Krakowa

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nick N A / Shutterstock
od
2079 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
13.06.2023 - 20.06.2023
Wybierz się na najbardziej zieloną wyspę Grecji i zrelaksuj się w hotelu z komfortową formułą all inclusive. Na Korfu czekają na ciebie piękne widoki i malownicze plaże. Organizacją całego wyjazdu zajmie się biuro podróży Exim Tours.

Do Grecji udasz się w dniach 13-20 czerwca. Na Korfu polecisz bezpośrednio z Krakowa. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem podręcznym, transfery z lotniska do hotelu, opiekę rezydenta oraz wyżywienie w wygodnej formule all inclusive.

Spędzisz tydzień w hotelu Belvedere, który położony jest zaledwie 50 metrów od plaży. Na terenie obiektu do twojej dyspozycji będzie basen zewnętrzny, taras słoneczny oraz restauracja i bar. W twoim pokoju będzie klimatyzacja, TV, balkon, komfortowe łóżko i prywatna łazienka.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Krakowa
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: eximtours.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »