Fly4free.pl

All inclusive na Fuerteventurze od 2109 PLN (tydzień w 3* hotelu). Wyloty z Katowic i Warszawy

fuerteventura
Foto: Kzenon / Shutterstock
od
2109 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.01.2022 - 17.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Gdzie warto poszukać słońca zimą? Oczywiście na Kanarach – na Fuerteventurze czeka was świetna pogoda, komfortowy hotel z wyżywieniem all inclusive oraz świetne warunki do uprawiania sportów wodnych!

W podróż do Hiszpanii wybierzecie się na początku przyszłego roku, w terminie 10 – 17 stycznia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na miejscu będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Club Caleta Dorada. Do waszej dyspozycji będą klimatyzowane pokoje, wyżywienie w formule all inclusive, kompleks basenów oraz świetna lokalizacja niedaleko plaży.

Termin podróży: 10 – 17 stycznia
Wylot z: Katowic i Warszawy
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Foto: r.pl
Foto: r.pl

Co zobaczyć na Fuerteventurze?

Fuerteventura słynie przede wszystkim ze swoich niezwykłych plaż. Jedna z najpiękniejszych z nich znajdziecie na półwyspie Jandía — Cofete ma długość ok. 6 km! Będąc w okolicy, koniecznie odwiedźcie punkt widokowy Mirador de los Canarios, z którego będziecie mogli podziwiać malowniczą panoramę.

Jeśli wybieracie się w podróż z dziećmi i lubicie przyrodę, polecam wybrać się do ogrodu botaniczno-zoologicznego Oasis Wildlife Park. Na jego terenie będziecie mogli zobaczyć około 250 gatunków zwierząt i około 1500 gatunków roślin. Ceny biletów zaczynają się od 31,50 EUR.

Jeśli chcecie nieco odpocząć, warto udać się do spokojnej rybackiej miejscowości Ajuy, która znajduje się w zachodniej części wyspy. Największą atrakcją w tej okolicy są jaskinie Cuevas de Ajuy oraz kolorowe domki, łódki i malownicza plaża z czarnym piaskiem.

Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Na naszym forum znajdziecie wiele praktycznych wskazówek dotyczących Fuerteventury.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »