Fly4free.pl

All inclusive na Wyspach Kanaryjskich: 7 dni na Fuerteventurze od 1865 PLN. Wylot z Katowic i Warszawy

1865 PLN
fuerte plaza
Foto: Tamara Kulikova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Drinki, palemki, bikini, piękne widoki, świetne jedzenie i niska cena – zapraszam na wczasy na Wyspy Kanaryjskie! Nie macie ochoty organizować nic na własną rękę? Skorzystajcie z oferty biura podróży TUI i wybierzcie się na tygodniowy pobyt na Fuerteventurę. Dzięki opcji all inclusive nie będziecie się musieli o nic martwić!

Na Wyspach Kanaryjskich wybrałem dla was pobyt w hotelu Globales Costa Tropical, który znajduje się w spokojnej miejscowości Castillo, oddalonej ok. 2 km od rozrywkowej Caleta de Fuste z licznymi restauracjami i barami. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie basen, taras słoneczny oraz programy sportowe, animacyjne, wieczorne przedstawienia i dyskoteka. W każdym pokoju znajdziecie klimatyzację, prywatną łazienkę, WiFi, lodówkę i balkon.

Hotel posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych podróżnych:

„Wybierając obiekt 3* byłam mile zaskoczona. Wyżywienie rewelacja!! Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, duży wybór na trzech posiłkach. Między głównymi posiłkami przekąski. Alkohole w barze przy basenie. Szczerze polecam. Ogólnie wyjazd wspaniały!” – rekomenduje czytelniczka portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 21-28 marca
Wylot z: Katowic i Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy na kanarach

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Hotel Globales Costa Tropical
Foto: tui.pl
Hotel Globales Costa Tropical
Foto: tui.pl
Hotel Globales Costa Tropical
Foto: tui.pl

Co zobaczyć na wyspie?

Na Fuerteventurze cały rok panują znakomite warunki do wypoczynku i zwiedzania. W marcu możecie spodziewać się wysokich temperatur, a także mnóstwa słońca.

Musicie odwiedzić parki narodowe i inne ciekawe z przyrodniczego punktu widzenia punkty: Parque Natural de Corralejo, Finca Canarias Aloe Vera czy Piscinas Naturales Aguas Verdes. Nie zapomnijcie o niesamowitych plażach: Playa de Cofete, La Guirra Beach i Sotavento Beach.

Jeśli wciąż będzie wam mało wrażeń, udajcie się do Oasis Park, czyli największego parku tematycznego na Wyspach Kanaryjskich. Znajdziecie tam ponad 250 gatunków różnych zwierząt i 6000 odmian roślin tropikalnych.

Przydatne informacje
  • Na pokład samolotu możecie zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu: rejestrowany – 20 kg/os. oraz podręczny – 5 kg/os.

  • Przygotujcie się na długą podróż – lot na Fuerteventurę trwa ponad 5 godzin.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »