Fly4free.pl

Wczasy na Costa Brava: tydzień w 4* hotelu z wyżywieniem od 2139 PLN. Wyloty z 6 miast

plaża na Costa Brava
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Irina Papoyan / Shutterstock
od
2139 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.09.2023 - 03.10.2023
Masz ochotę wybrać się na urlop poza szczytem sezonu, ale nie chcesz brać na swoje barki roli organizatora wyjazdu? Skorzystaj z oferty biura podróży Exim Tours i wybierz się do słonecznej Hiszpanii!

Do Hiszpanii udasz się w terminie 26 września – 3 października z lotniska z sześciu krajowych lotnisk. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem podręcznym.

Urlop spędzisz w 4* hotelu Medplaya Santa Monica. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od piaszczystej plaży. Do twojej zostanie oddany basen zewnętrzny z tarasem słonecznym oraz przytulnie urządzony pokój z prywatną łazienką, klimatyzacją oraz balkonem.

W cenie zapewnione będziesz mieć przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie oraz wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Termin podróży: wrzesień – październik
Wylot z: Wrocławia, Gdańska, Poznania, Warszawy, Katowic, Krakowa
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »