Fly4free.pl

Warto marzyć: podróż do wnętrza Ziemi (konkurs)

Jedna z najbardziej fascynujących jaskiń na świecie to Waitomo w Nowej Zelandii. Wycieczka tam (wraz z osobą towarzyszącą) to główna nagroda w konkursie dla posiadaczy kart MasterCard World czyli na przykład popularnej wśród czytelników karty Citi Wizz. Wystarczy płacić kartą i rejestrować transakcje. Wierzycie w swoją szczęśliwą gwiazdę?Weź udział w darmowym konkursie i wygraj podróż marzeń >>W konkursie są też inne nagrody: co tydzień tablet odporny na wstrząsy i wodę, oraz codziennie zegarki, plecaki, aparaty fotograficzne i wiele innych. Wystarczy płacić kartą i rejestrować transakcje na stronie konkursu

Tak organizator opisuje podróż:

Przeżyj niezapomnianą wyprawę w głąb Ziemi, pokonaj groty iskrzących się stalaktytów i stalagmitów, poczuj adrenalinę podczas zjazdu na linach czy spływu na gumowych kołach.Przepłyń łodzią przez podziemną rzekę wśród rozświetlających ciemność owadów Glow Worms żyjących tylko w tej jaskini. Zetknij się z niezwykłą kulturą Maorysów i weź udział w pokazie tradycyjnych tańców i pieśni maoryskich, w tym słynnego tańca wojowników – haka. Zwiedź miasto Hobbitów i poznaj kulisy powstawania tej superprodukcji.Obejrzyj erupcję najwyższego gejzeru w Nowej Zelandii – Pohuku, odpocznij w rezerwacie wśród wrzących błot, jeziorek geotermalnych oraz nowozelandzkiej roślinności.Przejedź jedną z najpiękniej położonych dróg na świecie – The Coast Road, ciągnącą się wzdłuż wybrzeża do lodowca Fox Glacier, majestatycznie opadającego lodowym jęzorem do wysokości lasu deszczowego, co jest ewenementem na skalę światową. Rozmarzyliście się?

Najważniejsze zasady konkursu:

– transakcje rejestrujemy na www.worldpromocja.pl,
– nie ma minimalnej kwoty transakcji, którą można rejestrować,
– w grze biorą udział tylko transakcje dokonane od 4 lutego do 31 marca 2013 roku,
– rejestrować można tylko transakcje dokonane w punktach usługowo-handlowych, nie można rejestrować transakcji dokonanych w internecie,
– należy zachowywać dowody płatności,
– można zgłaszać dowolną liczbę transakcji – każde zgłoszenie to jeden los,
– z promocji wyłączona jest karta World Signia MasterCard.

Pełna lista kart, których posiadacze mogą brać udział w zabawie.

Weź udział w darmowym konkursie i wygraj podróż marzeń >>

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Citi Handlowy – Karta kredytowa Citibank-LOT – Gold to VISA, a nie mastercard....
Pit, 4 lutego 2013, 14:23 | odpowiedz
Citi LOT występuję zarówno jako VISA jak i MasterCard.
Kamil, 4 lutego 2013, 14:32 | odpowiedz
Pytanie, czy karta kredytowa miles and more LOT wydana przez mbank tez bierze udzial w promocji? Jest to MasterCard i ma dopisek World, ale na glownej stronie promocji nie ma jej do wyboru z tych mbankowych.
Dark, 4 lutego 2013, 14:37 | odpowiedz
a niebieska karta z delfinkiem MasterCard z mBanku to też master card world?
muniek, 4 lutego 2013, 14:43 | odpowiedz
Wyglada na to ze nie jest ona objeta ta promocja, ciekaw jestem jaka jest roznica miedzy nia a karta LOTu w Citi.
Dark, 4 lutego 2013, 14:47 | odpowiedz
@muniek - niebieska karta z Delfinkiem to u mnie VISA
Dark, 4 lutego 2013, 14:47 | odpowiedz
Chyba ktoś zapomniał o: mBank Master Card World LOT M&M Premium Wyraźnie na awersie karty jest napis World Możecie to sprawdzić?
Dave, 4 lutego 2013, 15:11 | odpowiedz
A karta mbank miles and more dziala?
tom, 4 lutego 2013, 15:24 | odpowiedz
@muniek, @dark - ja mam kartę z delfinkiem i jest to Master Card. ale nie wiem czy kwalifikuje się do tego konkursu?
mar, 4 lutego 2013, 16:12 | odpowiedz
Drogi autorze tekstu proszę nie wprowadzać w błąd! Napisałeś "Nagrody dzienne i tygodniowe losowane są automatycznie. Natomiast nagrodę główną wygrać można biorąc udział w grze na stronie organizatora." a tymczasem w zasadach paragraf 5 punkt 1 dotyczącym przyznawania nagród wyraźnie jest napisane: "W każdym dniu w okresie trwania I etapu Konkursu Organizator nagrodzi 1 (jednego) Uczestnika, który danego dnia okresu trwania I etapu Konkursu zdobył największą ilość punktów w grze stanowiącej Zadanie Konkursowe w I etapie Konkursu oraz który spełni poniższe warunki, dalej jako „Laureat Nagrody Dziennej”. Dodatkowo, Organizator wyłoni 2 (dwóch) Uczestników, którzy zostaną umieszczeni na liście rezerwowej Laureatów Nagrody Dziennej z danego dnia. Organizator zastrzega, że Uczestnik, który uzyskałby status Laureata Nagrody Dziennej więcej niż jeden raz w okresie jednego tygodnia I etapu Konkursu, uzyskuje status Laureata Nagrody Dziennej tylko jeden raz w danym tygodniu i podlega weryfikacji, o której mowa w ust. 6 poniżej tylko jeden raz w danym tygodniu, na podstawie najwcześniej zarejestrowanej Transakcji" Tak więc nie ma żadnego automatycznego losowania.
Maciek_Sosnowiec, 4 lutego 2013, 19:40 | odpowiedz
Dodałbym również że faktycznie można dodawać dowolną liczbę zgłoszeń ( ale tylko jedno dziennie!)
Maciek_Sosnowiec, 4 lutego 2013, 19:43 | odpowiedz
nie ma losowania, nie ma szans na nagrody. Pozamiatane, nagrody już rozdane dla cwaniaków, którzy potrafią oszukiwać. Reszta może marzyć. Moim zdaniem nie warto.
lggg, 4 lutego 2013, 21:31 | odpowiedz
Jednym slowem ZALOSNE warunki i nagrody tez
henio, 4 lutego 2013, 23:04 | odpowiedz
Link do regulaminu konkursu: http://worldpromocja.pl/media/pdf/regulamin.pdf
Johnson_2, 5 lutego 2013, 9:12 | odpowiedz
Wszystkie te promocje z jakimiś grami są guzik warte. Już myślałem, że jest zwykłe losowanie :/ I tak by człowiek pewnie nie wygrał, ale miałby takie same szanse jak inni. Kiedyś pamiętam był konkurs z układaniem układanki. Doszedłem do wprawy i zajmowało mi to ok. 10 sekund, ale najlepszych - 1 sekunda doścignąć się nie dało (a nigdy nie było wariantu z przestawieniem jednego elementu).
Edek, 5 lutego 2013, 9:46 | odpowiedz
sam konkurs (bez losowania) całkowicie bez sensu, nei zmienia to jednak faktu że informacja umieszczoan przez f4f jest błędna - z całą pewnością nie są to wszystkie karty, które biorą udział w promocji - na pewno w promocji biorą udział karty miles and more premium multibanku i mbanku - zgodnei z regulaminem udział bierzez każda karta world, a nie tylko te których obrazki zostały umieszczone na stronie konkursu
Piotr, 5 lutego 2013, 9:52 | odpowiedz
Ktoś wie może co to za gra? :)
m_artul_a, 5 lutego 2013, 20:47 | odpowiedz
właśnie co to za gra ? ZChyba nie znów tetris, jak w ostantim konkursie CItibanku;/ ?? Kto umie powiedzieć?
Kamil, 8 lutego 2013, 20:04 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »