Walencja i Barcelona w jednej podróży z Warszawy za 141 PLN

Wybierzcie się na kilka dni na piękne, hiszpańskie wybrzeże. Swój czas podzielicie pomiędzy Walencję oraz Barcelonę. Sami decydujecie ile czasu poświęcicie na pobyt w każdym z miast. 

W Walencji spotkacie się z piękną zabudową historycznych dzielnic, niezliczoną ilością zielonych parków, pięknymi placami (Ratuszowym czy Katedralnym), wspaniałą kuchnią i oczywiście plażami. Słońcem możecie się tam cieszyć praktycznie przez cały rok. Jednym z ciekawszych miejsc, jakie oferuje nam Walencja, jest bez wątpienia kompleks Ciudad de las Artes y las Ciencias.

foto: Sean Pavone, Shutterstock
 

Barcelona dla oszczędnych. Darmowe atrakcje stolicy Katalonii.

LOTY I PRZEJAZDY

Plan podróży i dostępne terminy:

Ryanair | Warszawa (Modlin) 06:55 – Walencja 10:20 | 72 PLN | 8 stycznia
Alsa | Walencja – Barcelona (kilka kursów dziennie) | 6,49 EUR (ok. 27 PLN) | codziennie
Wizz Air | Barcelona 21:15 – Warszawa 00:20 | 9,99 EUR (ok. 42 PLN) (WDC) | 11 (12), 16 (17) stycznia

Kupcie bilety z Warszawy (Modlin) do Walencji:

rezerwacja lotów z modlina do walencji

Kupcie bilety z Barcelony do Warszawy:

rezerwacja lotów z barcelony do warszawy

Najtańsze bilety lotnicze dostępne są dla osób posiadających WDC (Wizz Discount Club) oraz podróżujących z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

Pomiędzy hiszpańskimi miastami będziecie poruszać się autokarami firmy Alsa. Bilety na przejazdy z Walencji do Barcelony kupicie na oficjalnej stronie przewoźnika: alsa.es.

przejazdy z walencji do barcelony

NOCLEGI

Po kupnie biletów lotniczych i autobusowych warto sprawdzić zakwaterowanie w odwiedzanych miastach. Wybierajcie spośród wielu dostępnych opcji:

w Walencji:

zakwaterowanie walencja

w Barcelonie:

barcelona zakwaterowanie

Sprawdź inne superokazje 🔥
Ostatni wakacyjny przystanek: Majorka ✈️🏖️ Loty i ⭐⭐⭐⭐hotel ze śniadaniami za 1422 PLN 🤩
Majorka z Poznania 1422 PLN

Koniec wakacji na Królowej Balearów. Loty i 4* hotel ze śniadaniami

Weekend w Barcelonie za jedyne 517 PLN 😮😎 W cenie loty i noc w hotelu
Weekend w Barcelonie z Krakowa 517 PLN

Piękne miasto, świetny termin, dogodne godziny lotów i ta cena końcowa!

Urlop na hiszpańskim wybrzeżu z all inclusive za 2010 PLN 🌤️👙🍸🍽️
Hiszpania z Krakowa 2010 PLN

Hiszpańskie wybrzeże, nawet późnym latem, to dobre miejsce na odpoczynek

Odpoczynek na Teneryfie 🌤️⛱️🌋 7-dniowy wyjazd za 1629 PLN ✈️🛌
Teneryfa z Warszawy 1629 PLN

Dobra cena, idealna wyspa, znakomity termin: Teneryfa czeka!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?