Wakacyjny weekend w Bukareszcie za 654 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w 4* hotelu
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Bukareszt zachwyca mieszanką historii, kultury i nowoczesności – zobacz majestatyczny Pałac Parlamentu, spaceruj po klimatycznym Starym Mieście i odpocznij w otoczeniu zieleni w Parku Herăstrău.
Do Bukaresztu wybierzesz się w terminie 8-10 sierpnia (piątek-niedziela). To nowo otwarta trasa linii Wizz Air z Warszawy. W cenie możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny.
W Rumunii zatrzymasz się w 4* Filitti Boutique Hotel, który położony jest blisko centrum i najważniejszych atrakcji miasta. Każdy pokój wyposażony jest w minibar, telewizor, WiFi i prywatną łazienkę.
Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
Zakwaterowanie: 4* hotel
Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 654 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 688 PLN/2 osoby/2 noce
W Bukareszcie polecam noclegi w 4* Filitti Boutique Hotel.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Side od 2260 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Side od 1846 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Alanya od 2305 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Szczecin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?