Wakacyjny city-break w Pradze za 360 PLN. Loty z Krakowa oraz apartament

Na rozpoczęcie a zarazem przywitanie tegorocznych wakacji, wybierzcie się na zwiedzanie jednego z najładniejszych miast Europy - Pragi. Podróż w fajnym terminie (piątek - poniedziałek).

Stolica Czech, nazywana również „miastem o stu wieżach” zachwyci każdego, kto ją odwiedzi. Stare Miasto robi imponujące wrażenie, to labirynt urokliwych uliczek w których aż chce się zgubić. Tę którą należy zobaczyć jest legendarna Złota Uliczka. Niewątpliwie największą atrakcją miasta są Hradczany, które królują nad Pragą oraz Most Karola, którym możecie do nich trafić. Na liście „must see” nie może zabraknąć również samego rynku, gdzie można zobaczyć staromiejski astronomiczny zegar oraz Wyszehrad, skąd będziecie mogli podziwiać piękną panoramę miasta i odetchnąć od zgiełku. Spróbujcie również czeskiej kuchni. Będąc w Pradze nie możecie przejść obojętnie obok Trdelník, czyli wypieku na bazie ciasta drożdżowego z cynamonem, cukrem i orzechami. W menu nie może również zabraknąć smażonego sera i wielkiego kufla lokalnego piwa!

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

Suma:  719 PLN za 2 osoby, 359,5 PLN za osobę

LOTY

rezerwacja lotów do Pragi

W podróż do Pragi udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

NOCLEGI

W Pradze, ok. 30 min. spacerem od centrum, proponuję wynająć nowo urządzony apartament. Znajduje się w nim wszystko, by komfortowo i wygodnie spędzić czas.

apartament w Pradze

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 110 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie apartamentu w Pradze >>

Sprawdź inne superokazje 🔥
Klimatyczne uliczki i piękne widoki 🌆 Weekend w Tallinie za 549 PLN 😱 Loty i ⭐️⭐️⭐️⭐️hotel w centrum 🤩
Tallin z Gdańska 549 PLN

Luksusowy weekend w estońskiej stolicy. Loty i 4* hotel w centrum

City break w Wilnie 🏰✈️ 4* Courtyard by Marriott na weekend za 389 PLN 🥰
Litwa z Gdańska 389 PLN

City break w Wilnie: loty + 4* Courtyard by Marriott

Gdzie wybierzesz się tego lata? 🌍😍 Loty do kilku europejskich stolic od 161 PLN ☀️✨
Europejskie stolice z 5 miast od 161 PLN

Gdzie wybierzesz się tego lata? Loty do kilku miast w supercenach

Sycylia w wakacyjnym stylu 🌊☀️ 7 dni all inclusive na południu wyspy za 2499 PLN
Włochy z Wrocławia 2499 PLN

Sycylia w wakacyjnym stylu: 7 dni all inclusive na południu wyspy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?