Fly4free.pl

Wakacyjny city break w Alesund za 231 PLN. Loty z Gdańska + zakwaterowanie

231 PLN
fiordy w norwegii
Foto: Pavel Tvrdy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wybierzcie się pod koniec wakacji na krótką wycieczkę do urokliwego Alesund. Za loty z gdańskiego lotniska oraz nocleg w hotelu zapłacicie tytułowe 231 PLN.

Proponowany przeze mnie termin to 23 – 24 sierpnia (piątek – sobota). Jako miejsce zakwaterowania wybrałem dla Was hotel położony 7 km od lotniska Vigra i 7 kilometrów od centrum miasta. Dystans możecie pokonać autobusem w 15 minut, natomiast jeśli chcielibyście się przespacerować i przy okazji obejrzeć piękne krajobrazy będziecie potrzebowali nieco ponad godzinę.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Jako miejsce zakwaterowania proponuję Wam Aalesund Airport Hotel. Jest on położony w malowniczej lokalizacji na wyspie Valderøy. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »